Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-08-05, 8 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius
NAUTICA 1-4
(0-1)
GARANT GROUP
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gvidas GNEDOJUS
Giedrius KŠANAS
Arnas ŠIMKEVIČIUS
Arnoldas NAUSĖDAS
Artūras MOSEJEVAS
Genadij LOGINOVIČ
Mindaugas BIELSKIS
Edmundas GAIGALAS
Vladimir GERASIMOV
Artiom KOROTJICH
28 min. 0-1
Justas Vainikaitis
31 min. 0-2
Justas Vainikaitis
33 min. 0-3
Justas Vainikaitis
Arnoldas Nausėdas
44 min. 1-3
56 min. 1-4
Justas Vainikaitis
Edvinas RAZUTIS
Audrius VITKAUSKAS
Andrius PANCEROVAS
Gerdas KANČELSKIS
Robertas TRANAS
Kazimieras ŽUTAUTAS
Justas VAINIKAITIS
Paulius RUSECKAS
Dovidas PALIULIS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Vladimir Gerasimov, Paulius Ruseckas
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015