Klaipėdos regiono mėgėjų rinktinės pasiruošimas laukiančiai pusfinalio dvikovai
Kaip jau buvo pristatyta šiemet pirmą kartą organizuojamas Regioninių rinktinių futbolo turnyras, kuriame dalyvaus keturių regionų komandos suburtos iš LFF III lygoje arba žemesnėse lygų komandose rungtyniaujančių žaidėjų.
Jau birželio 2 dieną 17.00 val. Klaipėdos FM stadione Klaipėdos regiono mėgėjų rinktinės lauks pusfinalio dvikova su Šiaulių-Panevėžio regiono komanda.
Šių rungtynių nugalėtojai rungtyniaus finale, kuris vyks Dariaus ir Girėno stadione Kaune.
Į Klaipėdos regiono komandą treneriai Rimantas Žvingilas ir Česlovas Kavarza pirmosioms kontrolinėms rungtynėms pasikvietė:
Vartininkas Giedrius Jurevičius (EDM Statyba-Sendvaris),
Gynėjai Dalius Pinskas (EDM Statyba-Sendvaris), Benas Alseika (EDM Statyba-Sendvaris), Tomas Žiukas, Andrius Jokšas, Evaldas Užkuraitis (Sakuona), Mindaugas Bagužis (Sakuona), Marius Komovas,
Saugai Mantas Kurapatkinas (EDM Statyba-Sendvaris), Donatas Navikas, Karolis Urbaitis (FK Pempininkai), Mantas Gudauskas (FK Pempininkai), Donatas Stankevičius (EDM Statyba-Sendvaris).
Puolėjai Edgaras Anulis (FK Pempininkai), Vitalijus Paulauskas (Sakuona), Mindaugas Žemaitaitis (Sakuona), Robertas Poškus.
Per ateinančią savaitę komandą papildys dar keletą žaidėjų.


Sekmadienį startuoja 2024 m. Moterų regioninės lygos Vakarų regiono pirmenybės

FK "Dituva" tik minimaliu skirtumu pralaimėjo pirmus taškus iškovojusiai FC "Suoliukas" komandai

"Klaipėda City" sulaukė rimto FK "Pliusas" ekipos pasipriešinimo

"Tobula Instaliacija-Baltai" antrajame kėlinyje palaužė FK "Plikiai komandos" pasipriešinimą

"EDM Statyba-Sendvaris" laimėjo nerezultatyvią dvikovą prieš FK "Jonušai" ekipą

Atkeltose rungtynėse "Danės perlas" pasiekė antrąją pergalę veteranų (45+) 8x8 futbolo pirmenybėse

"Babrungo veteranai" debiutavo pergale minimalia persvara prieš "Šilutės veteraną"

Veteranų (35+) pirmenybių trečiasis turas pasibaigė "Garant Group" komandos pergale

"Klaipėda City" veteranų trečioji pergalė paeiliui

Puslapis 1 iš 323 1 2 3 4 > >>
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015