Archyvas

2020 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2020 m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2020 m. Klaipėdos m. veteranų 8x8 futbolo pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2019 m. Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2018/2019 m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Atkrentamųjų varžybų lentelė

2018 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2018 m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2017/2018m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Atkrentamųjų varžybų lentelė

2017 m. Lietuvos futbolo sezonas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2017 m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2016/2017m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė

2016 m. Lietuvos futbolo sezonas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2016 m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2015/2016m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė

2015m. LFF III lygos
2015m. Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Klaipėdos regiono pirmenybės
I Lyga
II Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai

2014/2015m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I Lyga
II Lyga
III Lyga
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Atkrentamųjų varžybų lentelė

Senoji KLFF.lt svetainės versija

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015