Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2023-01-29, 3 turas, FM salė (P. Komunos g.16A),
Teisėjai: Joris Kabelka, Karolis Dirgėlas
FK JAKAI 1-3
(0-1)
BANGA
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Rasa Stupurienė
Vilma Sakalaitė
Augustė Mikalauskytė
Laura Urnikienė
Kristina Zybartė
Alvydė Vaitulevičienė
Liveta Dukauskaitė
Aurelija Petrova
Alina Saveljeva
3 min. 0-1
Atėnė Streckytė
Augustė Mikalauskytė
26 min. 1-1
36 min. 1-2
Greta Lenkauskaitė
49 min. 1-3
Estela Tamošauskaitė
Karina Kubiliūtė
Estela Tamošauskaitė
Ugnė Jonelytė
Smiltė Vaitkevičiūtė
Emilija Kubiliūtė
Ajanta Beržonskytė
Greta Lenkauskaitė
Neringa Žiliūtė
Atėnė Streckytė
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Augustė Mikalauskytė
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FK PLIUSAS - PVM-21
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
6. PVM-21 6 -10 7
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015