LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2023-05-17, 1 turas, Kretingos miesto stadionas,
Teisėjai: Arūnas Dievinas, Joris Kabelka, Justas Seselskas
MINIJA B 0-2
(0-1)
KLAIPĖDOS FM B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aleksas Pipiras
Edvinas Girdenis
Žilvinas Lukošius
Aronas Zakarauskas
Robertas Rimutis
Lukas Gujis
Manuchim Ogandu
Matas Keblys
Adrijus Putvinas
Vilius Kazlauskas
Jonas Kazlauskas
Dainius Tarakanovas
Artūras Kumpis
Karolis Žvinklys
Karolis Albužis
Rokas Šipalis
Jokūbas Pocius
Edgaras Drąsutis
Naglis Baltrutis
5 min. 0-1
Nikita Bondarev
69 min. 0-2
Nikita Bondarev
Gvidas Maitušis
Armandas Razvadauskas
Simonas Zabitis
Benas Vasiliauskas
Oskaras Lubys
Arminas Žaliaduonis
Danila Bondarev
Gabrielius Lekstutis
Ovidijus Strazdauskas
Dmitrij Šachraj
Nikita Bondarev
Gedas Gustys
Oskaras Tverskis
Džiugas Kurlys
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Adrijus Putvinas, Edgaras Drąsutis
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FK PLIUSAS - PVM-21
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
6. PVM-21 6 -10 7
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015