Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
2023-09-04, 7 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Mindaugas Starkus
KLAIPĖDA CITY 0-3
(0-2)
GEGŪNĖ-SENDVARIS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mantas Šumskis
Donatas Žičkus
Scott Palmer
Julius Merkelis
Artūras Mosejavas
Vitalij Gurejev
Aleksej Vorovskij
Vaidotas Juškus
Viktor Klesčionok
Marius Prišmontas
Jevgenij Sevostjanov
Denis Dobrijan
Virginijus Lapinskas
Dmitrij Jakovlev
Sergej Chilaj
11 min. 0-1
Valentinas Gavrilovas
29 min. 0-2
Tauras Grinius
40 min. 0-3
Jevgenij Slugin
Mindaugas Seminavičius
Rolandas Rudzevičius
Tauras Grinius
Viačeslav Piagaj
Valentinas Gavrilovas
Jevgenij Slugin
Tomas Petrašra
Vidmantas Kemzūra
Marius Bukauskas
Vytautas Zablockis
Tomas Navardauskas
Dainius Dobilas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
Dainius Dobilas

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.30
3 turas
Gargždų FK PEMPININKAI - Plikių SAKUONA
Gargždų miesto stadionas
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
4 turas
NAUTICA - MEMEL
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
PVM-21 - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 2 4 3
4. MINIJOS FA 2 -4 3
5. BABRUNGO UOGOS 2 -5 0
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015