Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
2018-12-03, 3 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Edmundas Gaigalas
FK "ŽEBENKŠTIS" 5:7 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
(1:1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Dovydas Narkus
Sergej Palijčuk
Dovydas Stonys
Mantas Pakamanis
Simas Pranauskas
Marius Papšys
Dalius Barakauskis
Mantas Kurapatkinas
Artūras Mačys
Tauridas Paulius
Gražvydas Žakys
Artiom Lysakov
11 min. 0:1
Robertas Vėževičius
Artiom Lysakov
15 min. 1:1
28 min. 1:2
Edvinas Razutis
30 min. 1:3
Irmantas Medutis
34 min. 1:4
Robertas Vėževičius
Simas Pranauskas
39 min. 2:4
41 min. 2:5
Robertas Vėževičius
42 min. 2:6
Dovidas Paliulis
Dalius Barakauskis
46 min. 3:6
48 min. 3:7
Marius Valskis
Artiom Lysakov
50 min. 4:7
Dalius Barakauskis
50 min. 5:7
Edvinas Razutis
Marius Valskis
Gediminas Jackus
Bartas Butinas
Andrius Alunderis
Robertas Veževičius
Valdas Žalneravičius
Dovidas Paliulis
Irmantas Medutis
Darius Grigaitis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Marius Papšys.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0