FK "ŽEBENKŠTIS"
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
44 (vid. 4.89)
ĮMUŠTA
46 (vid. 5.11)
PRALEISTA
-2
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius PapšysDalius BarakauskisMantas KurapatkinasGražvydas ŽakysDovydas Stonys
13 įvarč.9 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Marius Papšys
13
2
0
  Dalius Barakauskis
9
1
0
  Mantas Kurapatkinas
5
0
0
  Artiom Lysakov
3
1
0
  Gražvydas Žakys
3
0
0
  Robertas Rimutis
3
0
0
  Dovydas Stonys
3
0
0
  Artūras Mačys
2
0
0
  Edvardas Vlasovas
1
0
0
  Simas Pranauskas
1
0
0
  Dovydas Narkus
1
0
0
  Sergej Palijčuk
0
0
0
  Giedrius Jurevičius
0
0
0
  Tauridas Paulius
0
0
0
  Mantas Pakamanis
0
1
0
  Vytautas Žukauskas
0
0
0
  Šarūnas Barakauskis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-14
FK "ŽEBENKŠTIS"
6:7
KLAIPĖDA CITY
2
2018-11-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2:4
FK "ŽEBENKŠTIS"
3
2018-12-03
FK "ŽEBENKŠTIS"
5:7
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
2018-12-05
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
7:5
FK "ŽEBENKŠTIS"
5
2018-12-10
KRANTONA
6:4
FK "ŽEBENKŠTIS"
6
2018-12-19
FK "ŽEBENKŠTIS"
4:4
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
7
2019-01-07
SAREMA
2:10
FK "ŽEBENKŠTIS"
8
2019-01-20
FK "ŽEBENKŠTIS"
3:4
KELPA
9
2019-01-23
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:3
FK "ŽEBENKŠTIS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRUOPA 2 6
3. FC SUOLIUKAS 2 4
4. KRANTONA 1 3
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 2 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 2 0