Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-04-23, 1 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas
MEMEL 0:4 NAUTICA
(0:2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Vidas Bukauskas
Valera Aliakin
Viktor Kukšinov
Romanas Gudlekis
Henrikas Bočkus
Vitalij Čerkesas
Stanislav Krupelnikov
Raimondas Varnas
Donatas Gaižauskas
Tautvydas Jonikas
Roman Fokin
Andrius Seniūnas
2 min. 0:1
Tautvydas Špiegis
9 min. 0:2
German Michno
50 min. 0:3
Justas Valužis
59 min. 0:4
Mindaugas Kinčius
Vladimir Gerasimov
German Michno
Edmundas Gaigalas
Mindaugas Kinčius
Mantas Zubavičius
Tautvydas Špiegis
Giedrius Kšanas
Lukas Pozdejevas
Deividas Kubilius
Vakaris Luzgauskas
Eimantas Pabrėža
Justas Valužis
Arnas Šimkevičius
Kasparas Tutlys
Nerijus Kosmakov
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0