MEMEL
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
16
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
21 (vid. 1.11)
ĮMUŠTA
84 (vid. 4.42)
PRALEISTA
-63
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas GaižauskasTimur CyvaniukRomanas GudlekisViktor KukšinovHenrikas Bočkus
6 įvarč.6 įvarč.3 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Donatas Gaižauskas
6
0
0
  Timur Cyvaniuk
6
0
0
  Romanas Gudlekis
3
0
0
  Viktor Kukšinov
1
0
0
  Henrikas Bočkus
1
1
0
  Tautvydas Jonikas
1
0
0
  Roman Fokin
1
2
0
  Valera Aliakin
0
2
0
  Kęstas Ruzgys
0
0
0
  Vitalij Čerkesas
0
1
0
  Aleksandr Šipulia
0
0
0
  Stanislav Krupelnikov
0
0
0
  Raimondas Varnas
0
0
0
  Vitalij Liubarskij
0
0
0
  Denis Budajev
0
0
0
  Bin Xie
0
0
0
  Andrius Seniūnas
0
0
0
  Aleksandr Odarčiuk
0
0
0
  Vidas Bukauskas
0
1
0
  Kasparas Tutlys
0
0
0
  Deimantas Uzbekovas
0
0
0
  Jokūbas Venclauskis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-23
MEMEL
0:4
NAUTICA
2
2019-05-02
PORT MARE
10:0
MEMEL
3
2019-05-06
MEMEL
0:4
VAKARŲ FRONTAS
4
2019-05-14
MEMEL
3:7
SAREMA
5
2019-05-22
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
0:2
MEMEL
6
2019-05-30
MEMEL
0:4
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7
2019-06-06
KRUOPA
4:0
MEMEL
8
2019-06-12
MEMEL
2:1
FK "GRANATA"
9
2019-06-19
FELIŪGA
5:3
MEMEL
10
2019-06-26
MEMEL
0:8
FC "SUOLIUKAS"
11
2019-07-24
KLAIPĖDOS UOSTAS
4:0
MEMEL
12
2019-07-31
MEMEL
0:7
KLAIPĖDA CITY
13
2019-08-06
AGLUONA-GARANT GROUP
5:3
MEMEL
14
2019-08-12
MEMEL
2:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
15
2019-08-20
MEGLARAS
3:1
MEMEL
16
2019-08-28
MEMEL
2:1
FOTOAPARATAS.LT
17
2019-09-03
MOSĖDIS
3:1
MEMEL
18
2019-09-11
MEMEL
2:4
ELVITRANSA
19
2019-09-16
FK "VS-JONUŠAI"
7:0
MEMEL

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
KRUOPA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0