"EDM Statyba-Sendvaris" nugalėjo greta žengusius FK "VS-Jonušus"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Nukeltos iš 6 turo
Birželio 2 d.
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Klaipėdos raj. "VS-JONUŠAI" 2-0 (1-0) VIDEO
Iki šių rungtynių po lygiai taškų turėjusios abi komandos demonstravo lygiavertę kovą ir rungtynių metu, tad netrūko atakų link abiejų komandų vartų. Vis gi „EDM Statybos-Sendvario“ komandos žaidėjams pavyko ne tik savo vartus apginti, bet ir dukart įveikti varžovų gynybą. Beveik pirmojo kėlinio viduryje reikiamu metu varžovų aikštės pusėje aktyviai pakovojęs Robertas Rimutis ne tik perėmė kamuolį, bet ir geru perdavimu sukūrė puikią progą Karoliui Tendžiui, kuris pasiuntė kamuolį į vartus (1-0).
Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje buvo panašus kaip ir pirmoje pusėje, FK „VS-Jonušai“ komandos puolimas taip ir neišnaudojo susikurtų progų, o artėjant rungtynėms į pabaigą „EDM Statyba-Sendvaris“ įgijo dviejų įvarčių persvarą, kai Dalius Pinskus link vartų pakeltą kamuolį galva pasiuntė į vartus (2-0).

FK "Šilutė" minimalia persvara įveikė "Dainavos" dublerius, Klaipėdos FM komandai nepavyko išlyginti rezultato dvikovoj su "Nevėžiu B"
LFF II lyga
10 turas
Birželio 5 d.
Šilutės FK "ŠILUTĖ" - Alytaus "DAINAVA B" 1-0 (1-0)
Šilutės FK "Šilutė" ir toliau LFF II lygoje žengia pergalingu ritmu - šeštadienį savoje aikštėje 1-0 (1-0) įveikė Alytaus "Dainavos B" komandą.
Pergalingą įvartį rungtynių pradžioje įmušė Ernestas Mickevičius ir tai buvo devintoji šilutiškių pergalė per dešimt sužaistų rungtynių.

Birželio 6 d.
Klaipėdos FM - Kėdainių NEVĖŽIS B 1-2 (0-2) VIDEO
Klaipėdos FM komandai antrajame kėlinyje nepavyko ištaisyti to, ką rungtynių su Kėdainių "Nevėžio" dubleriais "pridirbo" pirmojo kėlinio viduryje, kai per porą minučių praleido du įvarčius (0-2). Vėliau, o ypač antrajame kėlinyje dominavę klaipėdiečiai sugebėjo tik sušvelninti atsilikimą (1-2), nors susikurtų progų būtų pakakę net ir pergalei pasiekti.

Lietuvos senjorų (50+) mažojo futbolo pirmenybėse dalyvaus „Klaipėdos veteranai“ ir Kretingos „HGH“ komandos
Sekmadienį (birželio 6 d.) Jonavos miesto stadione startuoja Lietuvos senjorų (50+) mažojo futbolo pirmenybės, kuriose 2021 metais dalyvaus 13 komandų, o Klaipėdos regioną atstovaus „Klaipėdos veteranai“ ir Kretingos „HGH“ komandos.

Pirmajame etape abejų komandų lauks po dvi rungtynes – 14.00 val. į varžybas įsijungs Kretingos „HBH“, kurie pirmas rungtynes žais su Šiaulių VFK. Valanda vėliau pirmas rungtynes sužais „Klaipėdos veteranai“ ir pirmieji varžovai bus Alytaus „Dainavos“ senjorai.

Pirmąjį etapą Kretingos „HBH“ užbaigs rungtynėmis su Panevėžio „Ekrano senjorais“, o klaipėdiečiai stos į dvikovą su Vilniaus senjorais.

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių anonsas
Sekmadienį ir pirmadienį bus sužaistos dvejos LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių 4-ojo turo rungtynės.

Sekmadienį vakare tarpusavyje susitiks Klaipėdos „EDM Statyba-Sendvaris“ ir Klaipėdos rajono FK „VS-Jonušai“ komandos, kurios sužaidė po tris rungtynes ir turi savo sąskaitose po tris taškus. Kol kas abi komandos negali labai džiūgauti dėl sezonu starto, tad sekmadienio dvikova bus gera galimybė šoktelti bent porą pozicijų turnyrinėje lentelėje aukštyn.

Pirmadienio vakarą antrosios pergalės sieks Plikių „Sakuona-Rūgpienių kaimas“ ekipa, kuriai bandys pasipriešinti savo pajėgas „tebelipdanti“ ir geresnio žaidimo tebeieškanti „Rosa“.

"Klaipėdos FM B" privertė "Neptūnas B" ekipą patirti pirmąjį pralaimėjimą
Klaipėdos "NEPTŪNAS B" - "KLAIPĖDOS FM B" 0-3 (0-2) VIDEO
Rungtynių pradžia sėkmingai susiklostė „Klaipėdos FM B“ komandai, kuri per pirmas penkioliką minučių įgijo dviejų įvarčių persvarą – iš pradžių po varžovų pražangos link vartų pakeltą kamuolį į vartus galva nukreipė Gvidas Kubilius (0-1), o kiek vėliau greitą kontrataką įvarčiu užbaigė Nedas Jurgis Šimkutis (0-2).
Didžiąją rungtynių dalį „Neptūnas B“ bandė laikyti iniciatyvą savose rankose, o „Klaipėdos FM B“ į tai atsakydavo kontratakomis. Pirmenybėse lyderiaujančio „Neptūno B“ komandos atakos daug grėsmingesnės tapo antrojo kėlinio pradžioje, bet Klaipėdos FM auklėtiniai atlaikė ir tą šturrmą, o rungtynių pabaigoje pirmąją pergalę įtvirtino Jokūbo Malinauskio įvarčiu (0-3).

Pranešimas dėl KLFF Visuotinio narių susirinkimo
Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos eilinis Visuotinis narių susirinkimas, įvyks 2021 m. liepos 01 d. 18.00 val. AB „Klaipėdos energija“ (Danės g. 8, Klaipėda) posėdžių salėje.
Darbotvarkė:
1. KLFF prezidento metinė ataskaita.
2. KLFF direktoriaus metinė veiklos ataskaita.
3. KLFF metinė finansinė ataskaita.
4. Dėl asociacijos nario – VšĮ „Atlanto futbolo klubo“ – KLFF narystės.
5. Dėl KLFF narių išreikšto nepasitikėjimo KLFF prezidentu Rimantu Žvingilu.
6. Kiti klausimai.

Plikių "Sakuona-Rūgpienių kaimas" pirmąją pergalę pasiekė prieš blankiai puolime žaidusį "EDM Statybą-Sendvarį"
3 turas
Gegužės 31 d.
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" - Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 3-0 (1-0) VIDEO
Pirmadienį vakare LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse tarpusavyje susitiko dvi ilgiausiai pirmenybėse rungtyniaujančios komandos – Plikių „Sakuona-Rūgpienių kaimas“ ir „EDM Statyba-Sendvaris“. Nuo rungtynių pradžios aktyvesni puolime buvo Plikių komandos žaidėjai ir jie ilgai neužtruko, kad įgytų persvarą – po perdavimo iš aikštės krašto Mindaugas Žemaitaitis tiksliu smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį. „EDM Statyba“ komandai visų rungtynių metu taip ir nepavyko sukurti šimtaprocentinės progos.
Antrojo kėlinio viduryje Artūras Mosejevas puikiu ir tiksliu smūgiu padvigubino „Sakuonos-Rūgpienių kaimas“ komandos persvarą (2-0). O tašką šiose rungtynėse padėjo Marius Komovas, kuris įvarčiu paskutinėje atakoje, užtvirtino Plikių komandos pirmąją pergalę rezultatu 3-0.

Užtikrinta "Bangos" merginų pergalė Utenoje
LFF moterų A lyga
8 turas
Gegužės 30 d.
Utenos "Utenis" - Gargždų "Banga" 1-5 (0-2)
Sekmadienį užtikrintą pergalę Utenoje pasiekė Gargždų "Bangos" komanda, kuri 5-1 (2-0) nugalėjo "Utenio" moteris. Po du įvarčius šiose rungtynėse įmušė Vitalija Žatkina ir Lijana Gedminaitė bei kartą pasižymėjo Austė Bernotaitė.
Po šios pergalės "Banga" taškais (po 13 taškų) pasivijo trečioje vietoje esančias "Kauno Žalgirio" merginas.

Atviro futbolo rungtynėse FK "Gintaras" lengvai nugalėjo "Rosos" komandą
3 turas
Klaipėdos "ROSA" - Palangos FK "GINTARAS" 2-10 (1-3) VIDEO
Po „nesusipratimo“ praėjusį savaitgalį FK „Gintaras“ buvo nusiteikęs su kaupu atsigriebti šiose rungtynėse, bet „Rosos“ komandai pirmoje rungtynių pusėje dar pavyko pasipriešinti Palangos komandai. Jei per pirmas dvidešimt minučių startinėms komandų sudėtims pasižymėti nepavyko, tai po keitimo pasirodęs Edgaras Dorogavcevas po įžaisto kampinio atliko tikslų smūgį iš baudos aikštelės prieigų (0-1).
Po keletos minučių vis savų progų atrasdavusi „Rosa“ irgi sugebėjo rezultatyviai užbaigti ataką ir Vilmanto Pociaus įvarčiu išlygino rezultatą (1-1), bet jau sekančios atakos smaigalyje atsidūręs Tadas Labukas individualiomis pastangomis vėl atstatė FK „Gintaro“ turėtą persvarą (1-2). Prieš pat pertrauką Tadas Labukas įvarčių užbaigė ir dar vieną kontrataką (1-3).
Ypač nesėkminga „Rosai“ buvo antrojo kėlinio pradžia, kai vos ne kiekviena varžovų ataka baigėsi įvarčiu ir taip per kelias minutes krito net keturi įvarčiai – dukart pasižymėjo Lukas Bielskis, nuo 11 metrų atžymos tikslus buvo vartininkas Žymantas Butkus ir trečiąjį savo įvartį rungtynėse įmušė Tadas Labukas (1-7). Dar po kurio laiko dar porą įvarčių įmušęs Lukas Bielskis pasižymėjo „pokeriu“ šiose rungtynėse (1-9).
Pavojingų smūgių ir antrajame kėlinyje nestokojusi „Rosa“ sugebėjo atsakyti tik po kontratakos įmuštu Mindaugo Grušausko įvarčiu (2-9).
FK „Gintaro“ įvarčių fiestą užbaigė žaidžiantysis treneris Marselis Balasanovas, tiksliu smūgiu užbaigęs savo komandos ataką ir „užfiksavęs“ pergalę rezultatu 10-2.

Po dar vienos pergalės FK "Šilutė" kyla į antrają vietą
LFF II lyga
9 turas
"KAUNO ŽALGIRIS C" - Šilutės FK "ŠILUTĖ" 0-2 (0-2)
Sekmadienį Kaune svarbias rungtynes žaidė Šilutės FK „Šilutė“, kuriai dėl pergalės teko kovoti su „Kauno Žalgirio C“ komanda, esančia greta turnyrinėje lentelėje ir prieš rungtynes jas skyrė vos vienas taškas.
Vos įsibėgėjus rungtynėms Šilutės komanda uždirbo 11 metrų baudinį ir jį sėkmingai atliko Jonas Lukas Kovalskis, o per pirmojo kėlinio pridėtą laiką rezultatyviai ataką užbaigė Tadas Vitkauskas ir FK „Šilutė“ pirmavo rezultatu 2-0. Antrajame kėlinyje nei vienai komandai pasižymėti nebepavyko ir FK „Šilutė“ iškovojo aštuntąją pergalę.
Šilutiškiai per devynias žaistas surinko 24 taškus ir žengia antroje vietoje bei tik trimis taškais atsilieka nuo nuo pergalingai žengiančio Panevėžio „Ekrano“.
Visus turo rezultatus ir turnyrinę lentelę rasite čia .