GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
29 (vid. 4.14)
ĮMUŠTA
32 (vid. 4.57)
PRALEISTA
-3
SANTYKIS
Komandos vadovas: Mindaugas Jonelys

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis UrbaitisAndrius ButkusAurelijus StaponkaEdvinas BračkusOrestas Abramavičius
10 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Karolis Urbaitis
9
10
1
0
Andrius Butkus
10
8
0
0
Aurelijus Staponka
7
7
1
0
Edvinas Bračkus
10
5
0
0
Orestas Abramavičius
7
2
0
0
Andrius Jokšas
7
2
2
0
Simonas Alsys
8
2
0
0
Mantas Gudauskas
5
2
0
0
Darius Uselis
10
1
0
0
Mikas Kura
0
0
0
0
Julius Triuška
2
0
0
0
Mindaugas Jonelys
3
0
0
0
Artūras Montrimas
2
0
0
0
Mindaugas Vijeikis
0
0
0
0
Robertas Uosis
0
0
0
0
Aurimas Šlušnys
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-21
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
2:7
BOČIAI
2
2016-11-30
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:4
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3
2016-12-06
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3:2
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
4
2016-12-13
IRENITA
10:1
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5
2017-01-03
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5:4
SAREMA
6
2017-01-10
MIŠKO PASAKA
6:8
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
7
2017-01-17
TITANIC
7:6
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
8
2017-01-25
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3:2
MIŠKO PASAKA
9
2017-01-31
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2:5
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
10
2017-02-04
IRENITA
4:4
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015