Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-07-09, 5 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius
FK "VS-JONUŠAI" 5-5
(3-1)
FC "SUOLIUKAS"
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aurimas STRIPINIS
Vilius ČIŽAUSKAS
Darius PETROŠIUS
Regimantas RAසTUTIS
Mindaugas BITINAS
Artūras VALATKEVIČIUS
Arnas DUMBRAUSKAS
Stepas ŠIAULYTIS
Ramūnas RUIBYS
Matas ILGINIS
13 min. 0-1
Šarūnas Genčius
Matas Ilginis
16 min. 1-1
Mindaugas Bitinas
20 min. 2-1
(9 m)
Matas Ilginis
27 min. 3-1
Stepas Šiaulytis
34 min. 4-1
39 min. 4-2
Mindaugas Žemaitaitis
43 min. 4-3
Mindaugas Žemaitaitis
Vilius Čižauskas
44 min. 5-3
46 min. 5-4
Mindaugas Žemaitaitis
50 min. 5-5
Arvydas Dapkus
Ernestas GEDMINAS
Andrej SMYSLOV
Edgar DOROGAVCEV
Šarūnas GENČIUS
Žygimantas ŠAKYS
Arvydas DAPKUS
Donatas ŽIČKUS
Tomas ŠNIAUKA
Mindaugas ŽEMAITAITIS
Albertas SAUSARYS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
21.10
7 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK FUTERA
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
8 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS - NAUTICA
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. BANGA 3 3
3. FK JAKAI 2 3
4. KARYS.LT 3 3
5. LCC MOOSE FC 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
3. KRANTONA 5 9
4. KLAIPĖDA CITY 5 7
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 16
2. KFA-FC NEPTŪNAS 6 13
3. FC SUOLIUKAS 7 12
4. DRAGŪNAI 6 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. FK FUTERA 6 6
7. LCC MOOSE FC 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 17
2. NAUTICA 6 16
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 13
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 6 12
5. DANĖS PERLAS 6 9
6. MEMEL 6 9
7. FK FUTERA 6 3
8. KRUOPA 5 0
9. FK PAJŪRIS 6 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015