LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-05-16, 1 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Simas Kaušas, Giedrius Zaniauskas, Aistė Ivanovaitė
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-8
(0-4)
NEPTŪNAS B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mindaugas Seminavičius
Dmitrij Jakovlev
Vaidotas Juškus
Robertas Rimutis
Dovydas Narkus
Benas Alseika
Vitalijus Limontas
Donatas Stankevičius
Ugnius Petrikas
Lukas Šarkauskis
Simonas Pranauskas
Nedas Kneita
Robertas Gudas
Eimantas Šeškevičius
Vytautas Zablockis
Egidijus Ragainis
24 min. 0-1
Aleksandr Fiodorov*
35 min. 0-2
Titas Mikelis
41 min. 0-3
(11 m.)
Laurynas Barsteika*
43 min. 0-4
Erlandas Seselskis*
60 min. 0-5
Aurimas Barsteika
72 min. 0-6
Aurimas Barsteika
79 min. 0-7
Dovydas Švambaris
83 min. 0-8
Aleksandr Fiodorov*
Vadim Trefilov
Edgaras Anaškin
Laurynas Barsteika
Erlandas Seselskis
Rytis Statkus
Tomas Jonušas
Dovydas Švambaris
Titas Mikelis
Aleksandr Fiodorov
Emilijus Golikovas
Lukas Nedzinskas
Denis Matihin
Aurimas Barsteika
Mark Šin
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Dovydas Narkus, Vaidotas Juškus, Rytis Statkus*
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
7 turas
FASOUL ARTSPACE - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. MINIJA B 6 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 3 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 7 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21
3. FK VS-JONUŠAI 7 18
4. KFA-NEPTŪNAS 7 13
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. FK GRANATA 7 12
7. FK JAKAI 7 10
8. FC SUOLIUKAS 7 9
9. FASOUL ARTSPACE 6 9
10. FK FUTERA 7 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 3
13. NEWLINK TRUST 7 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 12
4. KRUOPA-GIRULIAI 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 5
6. MEMEL 6 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA UNITED 2 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015