NAUTICA
Informacija
8
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
26
TAŠKAI
61 (vid. 5.08)
ĮMUŠTA
25 (vid. 2.08)
PRALEISTA
36
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas NavikasMarius KomovasDangis Gailiušis
16 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Donatas Navikas
16
0
0
  Marius Komovas
6
1
0
  Dangis Gailiušis
4
0
0
  Mantas Grigaitis
4
0
0
  Mantas Zubavičius
4
0
0
  Evaldas Užkuraitis
3
2
0
  Tadas Gudauskas
3
0
0
  Gediminas Jackus
2
0
0
  Dalius Tomkevičius
2
0
1
  Tadas Jaugelavičius
2
0
0
  Mindaugas Kinčius
1
0
0
  Nerijus Jurkaitis
1
0
0
  Igor Šerbina
1
0
0
  Vitalis Beliauskas
1
0
0
  Marius Valskis
0
0
0
  Arūnas Gadeikis
0
0
0
  Andrius Pancerovas
0
0
0
  Giedrius Kšanas
0
1
0
  Marius Stoukus
0
0
0
  Vladimir Gerasimov
0
1
0
  Žydrūnas Karpis
0
0
0
  Valerij Fiodorov
0
0
0
  Orestas Abramavičius
0
0
0
  Armandas Pocius
0
0
0
  Andrius Kaušpėdas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Andrius Jokšas
0
0
0
  Donatas Surblys
0
0
0
  Gvidas Juška
0
0
0
  Vilius Norvilas
0
0
0
  Sigitas Kulikauskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2023-05-31
2 turas
NAUTICA
2:1
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2023-06-07
3 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
8:3
NAUTICA
2023-06-14
4 turas
NAUTICA
5:3
FK PLIUSAS-EURORENTA
2023-06-21
5 turas
KLAIPĖDA CITY
1:1
NAUTICA
2023-06-28
6 turas
NAUTICA
6:1
MEMEL
2023-07-05
7 turas
DANĖS PERLAS
3:5
NAUTICA
2023-08-16
9 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:2
NAUTICA
2023-08-24
10 turas
NAUTICA
9:3
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2023-08-30
11 turas
FK PLIUSAS-EURORENTA
0:8
NAUTICA
2023-09-06
12 turas
NAUTICA
2:3
KLAIPĖDA CITY
2023-09-13
13 turas
MEMEL
0:8
NAUTICA
2023-09-30
14 turas
NAUTICA
10:0
DANĖS PERLAS

Sekančios rungtynės
INFO
7 turas
2024-06-17
19.00
NAUTICA
-
DANĖS PERLAS
5 turas
nukeltos
NAUTICA
-
NAUTICA

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015