LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2023-05-31, 7 turas, Klaipėdos FM stadionas,
Teisėjai: Kevinas Drungilas, Andrius Kukanauza, Mantas Kurapatkinas
KLAIPĖDOS FM B 2-5
(2-1)
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gvidas Maitušis
Deividas Dailidėnas
Oskaras Lubys
Jokūbas Penikas
Arminas Žaliaduonis
Gedas Gustys
Dovydas Andrulis
Anton Štukov
Ovidijus Strazdauskas
Gustas Nikitiuk
Oskaras Tverskis
Eduard Dregval
Lukas Siniavskis
Justas Dailidė
Emilis Astrauskas
28 min. 0-1
Marius Papšys
Oskaras Tverskis
48 min. 1-1
Justas Dailidė
60 min. 2-1
69 min. 2-2
Marius Papšys
80 min. 2-3
Vitalijus Paulauskas
84 min. 2-4
Vitalijus Paulauskas
86 min. 2-5
Mindaugas Žemaitaitis
Osvaldas Deringis
Tadas Balčiūnas
ArtŽras Mosejevas
Karolis Kelpšas
Audrius Tolis
Justas Vainikaitis
Mindaugas Žemaitaitis
Anton Ananjev
Vitalijus Paulauskas
Marius Papšys
Edgaras Voitechovskis
Darius Grigaitis
Dovidas Paliulis
ArnoldasNausėdas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Arminas Žaliaduonis, Oskaras Lubys
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015