Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės lygos
Vakarų regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Informacija
8
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
53
(vid. 4.42)
ĮMUŠTA
42
(vid. 3.50)
PRALEISTA
11
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius Papšys
Mindaugas Žemaitaitis
Vitalijus Paulauskas
19 įvarč.
16 įvarč.
7 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Marius Papšys
19
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
16
1
0
Vitalijus Paulauskas
7
0
0
Edgaras Voitechovskis
2
2
0
Justas Vainikaitis
2
0
0
Arnoldas Nausėdas
2
1
0
Mindaugas Grušauskas
2
1
0
Vytautas Žukauskas
1
0
0
Irmantas Medutis
1
0
0
Kazimieras Žutautas
0
2
0
Marius Valskis
0
0
0
Audrius Tolis
0
0
0
Tomas Tamošauskas
0
0
0
Kostas Skarbalius
0
2
0
Albertas Sausarys
0
1
0
Robertas Šalkauskas
0
1
1
Dovidas Paliulis
0
1
0
Artūras Mosejevas
0
1
0
Vacys Lekevičius
0
0
0
Vytautas Laurinaitis
0
0
0
Jurijus Kurbangalijevas
0
0
0
Giedrius Simonavičius
0
0
0
Karolis Kelpšas
0
2
0
Mykolas Kaveckas
0
0
0
Gediminas Jackus
0
0
0
Darius Grigaitis
0
0
0
Osvaldas Deringis
0
0
0
Žymantas Butkus
0
0
0
Rokas Borusas
0
0
0
Anton Ananjev
0
1
0
Tadas Balčiūnas
0
2
0
Raimondas Alseika
0
0
0
Justas Adamas
0
1
0
Orestas Abramavičius
0
0
0
Edvinas Razutis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2023-05-17
1 turas
FK JONUŠAI
2:5
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-05-24
2 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:6
FK SIRIJUS
2023-05-31
7 turas
KLAIPĖDOS FM B
2:5
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-06-11
4 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2:3
MINIJA B
2023-07-05
5 turas
NEPTŪNAS B
6:2
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-08-10
6 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
2023-08-17
8 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2:0
FK JONUŠAI
2023-09-20
12 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1:6
NEPTŪNAS B
2023-09-28
13 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:4
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-10-16
11 turas
MINIJA B
3:4
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-10-19
9 turas
FK SIRIJUS
4:9
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-10-30
14 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:3
KLAIPĖDOS FM B
Sekančios rungtynės
INFO
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
1 turas
PVM-21
-
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
1 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
-
GARANT GROUP
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
TURNYRINĖS LENTELĖS
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
5
3
2.
KLAIPĖDA CITY
1
3
3
3.
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
0
0
0
4.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0
0
0
5.
GARANT GROUP
0
0
0
6.
PVM-21
0
0
0
7.
FK PLIUSAS
1
-3
0
8.
MEMEL
1
-5
0
KLFF.lt - 2015