ATLANTO VETERANAI
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
5 (vid. 2.50)
ĮMUŠTA
1 (vid. 0.50)
PRALEISTA
4
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas JaugelavičiusSaulius MikalajūnasOleg Čmyr
2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Tadas Jaugelavičius
2
0
0
  Saulius Mikalajūnas
2
0
0
  Oleg Čmyr
1
0
0
  Sigitas Kulikauskas
0
0
0
  Valerij Fiodorov
0
0
0
  Igor Metelica
0
0
0
  Tomas Žiukas
0
0
0
  Andrius Puotkalis
0
0
0
  Tadas Karinauskas
0
0
0
  Donaldas Jautžemis
0
0
0
  Marius Stoukus
0
0
0
  Mindaugas Kinčius
0
0
0
  Žydrūnas Karpis
0
0
0
  Maksim Jegorov
0
0
0
  Arūnas Šuika
0
0
0
  Romas Steckis
0
0
0
  Andrej Višnevskij
0
1
0
  Eduardas Davidonis
0
0
0
  Jevgenij Zaicev
0
0
0
  Andrej Makov
0
0
0
  Romas Stonys
0
0
0
  Robertas Poškus
0
0
0
  Sergej Bačko
0
0
0
  Algis Tolutis
0
0
0
  Andrius Gedgaudas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (2)
INFO
Rezultatas
2024-05-29
3 turas
ATLANTO VETERANAI
0:1
DANĖS PERLAS
2024-06-12
5 turas
ATLANTO VETERANAI
5:0
ŠILUTĖS VETERANAS

Sekančios rungtynės
INFO
2 turas
nukeltos
MEMEL
-
ATLANTO VETERANAI
4 turas
nukeltos
BABRUNGO VETERANAI
-
ATLANTO VETERANAI

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015