SPARTA
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
60 (vid. 7.50)
ĮMUŠTA
32 (vid. 4.00)
PRALEISTA
28
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Arvydas TriznoVilius ČižauskasArtūras BytautasRomas StonysValerijus Žukovas
12 įvarč.10 įvarč.10 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Arvydas Trizno
12
0
0
  Artūras Bytautas
10
0
0
  Vilius Čižauskas
10
0
0
  Romas Stonys
10
0
0
  Valerijus Žukovas
7
0
0
  Ramūnas Ruibys
5
0
0
  Aleksej Archipov
3
0
0
  Arūnas Beinartas
2
0
0
  Nikolaj Beliak
2
0
0
  Marius Bukauskas
2
0
0
  Denis Budajev
0
0
0
  Žygimantas Dubickas
0
0
0
  Armandas Rakauskas
0
0
0
  Arnoldas Liutika
0
0
0
  Aurimas Stupelis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-18
KLAIPĖDOS UOSTAS
10:4
SPARTA
2
2018-11-20
SPARTA
9:3
KLAIPĖDA CITY B
3
2018-11-29
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:9
SPARTA
5
2018-12-14
SPARTA
7:1
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
6
2018-12-20
FK "GRANATA"
4:12
SPARTA
7
2019-01-10
SPARTA
1:7
NAUTICA
8
2019-01-18
KLAIPĖDOS POLICIJA
1:13
SPARTA
9
2019-01-27
SPARTA
5:4
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
Ketvirtfinalis
2019-01-31
SPARTA
3:7
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
MEMEL - FC "SUOLIUKAS"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas.

21.10
FK "VS-JONUŠAI" - AGLUONA-GARANT GROUP
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 25
2. PORT MARE 9 24
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 22
4. SAREMA 10 21
5. FC "SUOLIUKAS" 9 21
6. FELIŪGA 10 19
7. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 19
8. FK "GRANATA" 9 18
9. FK "VS-JONUŠAI" 9 18
10. KRUOPA 9 18
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
12. VAKARŲ FRONTAS 9 12
13. NAUTICA 9 10
14. ELVITRANSA 10 7
15. MEMEL 9 6
16. FOTOAPARATAS.LT 9 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 3
19. MEGLARAS 10 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 9 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai