KFA AKADEMIJA
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
41 (vid. 5.86)
ĮMUŠTA
42 (vid. 6.00)
PRALEISTA
-1
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Aleksandr DymovNikita KarnylosAleksandr FiodorovDovydas ŠvambarisMaksim Ščerbina
12 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Aleksandr Dymov
12
0
0
  Nikita Karnylos
10
0
0
  Aleksandr Fiodorov
7
1
0
  Mark Sheen
3
1
0
  Dovydas Švambaris
3
0
0
  Maksim Ščerbina
3
0
0
  Igor Kyrlan
1
0
0
  Andrius Pakalniškis
1
0
0
  Danilo Bazali
1
0
0
  Aleksej Lyskov
0
0
0
  Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
  Vadim Trefilov
0
0
0
  Nikita Abramov
0
0
0
  Osvaldas Vasiliauskas
0
0
0
  Gedas Lydeika
0
0
0
  Modestas Lydeika
0
0
0
  Paul Billet-Naype
0
0
0
  Emilijus Golikovas
0
0
0
  Karolis Gricius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-14
KFA AKADEMIJA
2:11
KLAIPĖDA CITY B
2
2019-11-24
KRANTONA
9:2
KFA AKADEMIJA
3
2019-11-26
KFA AKADEMIJA
6:10
KRUOPA
4
2019-12-08
MEMEL
1:9
KFA AKADEMIJA
5
2019-12-10
KFA AKADEMIJA
10:2
FK MOSĖDIS
6
2019-12-22
FC SUOLIUKAS
3:5
KFA AKADEMIJA
7
2020-01-10
KLAIPĖDOS FM-1
6:7
KFA AKADEMIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
11
2020-01-26
20.00
NAUTICA
-
KFA AKADEMIJA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - KLAIPĖDOS FM
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.15
FK GRANATA - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 4 12
2. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
3. FK GRANATA 4 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 8 12
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. ELVITRANSA 7 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai