KLAIPĖDA CITY B
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
25 (vid. 6.25)
ĮMUŠTA
13 (vid. 3.25)
PRALEISTA
12
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Rolandas KuncėRoman AbrašinViktor KlesčionokAndrej SrokinAleksandr Fiodorov
9 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Rolandas Kuncė
9
0
0
  Roman Abrašin
5
0
0
  Viktor Klesčionok
3
0
0
  Aleksandr Fiodorov
1
0
0
  Vitalijus Paulauskas
1
0
0
  Marius Prišmontas
1
0
0
  Oleg Romančiuk
1
1
0
  Jevgenij Bulbenkov
1
0
0
  Irmantas Slušnys
1
0
0
  Andrej Srokin
1
0
0
  Jevgenij Novičenkin
1
0
0
  Anton Archipov
0
0
0
  Viačeslav Čiumačenko
0
1
0
  Kiril Iovov
0
0
0
  Stasys Dacys
0
0
0
  Mindaugas Jusis
0
0
0
  Vaidotas Juškus
0
0
0
  Virginijus Lapinskas
0
0
0
  Aleksandr Odarčiuk
0
0
0
  Andrius Seniūnas
0
0
0
  Jonas Stonkus
0
0
0
  Mindaugas Zaveckas
0
0
0
  Dmitrij Burin
0
0
0
  Pavel Siljanov
0
0
0
  Arūnas Beinartas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-14
KFA AKADEMIJA
2:11
KLAIPĖDA CITY B
2
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY B
7:3
KLAIPĖDOS FM-1
3
2019-11-25
KLAIPĖDA CITY B
6:4
FC SUOLIUKAS
4
2019-12-06
KRANTONA
4:1
KLAIPĖDA CITY B

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-15
16.00
KLAIPĖDA CITY B
-
KRUOPA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0