FK SOKERIS
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
41 (vid. 4.10)
ĮMUŠTA
27 (vid. 2.70)
PRALEISTA
14
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Robertas BaltuonėŽymantas ButkusIrmantas Medutis
8 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Robertas Baltuonė
8
0
0
  Žymantas Butkus
7
1
0
  Irmantas Medutis
5
0
0
  Andrius Pancerovas
4
0
0
  Robertas Kaminskas
4
1
0
  Tadas Jaugelavičius
3
0
0
  Andrius Vaitonis
3
0
0
  Andrius Piekus
1
0
0
  Egidijus Bucevičius
1
0
0
  Egidijus Šakys
1
0
0
  Mantas Grigaitis
1
0
0
  Almantas Mickus
0
0
0
  Žydrūnas Karpis
0
1
0
  Mindaugas Tilvikas
0
0
0
  Tadas Nikontas
0
1
0
  Robertas Kratavičius
0
0
0
  Tadas Balčiūnas
0
0
0
  Žilvinas Grėbliūnas
0
0
0
  Gediminas Norkevičius
0
0
0
  Gintaras Merkevičius
0
0
0
  Stasys Brazauskas
0
0
0
  Andrius Kaušpėdas
0
0
0
  Andrius Lukauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2020-06-08
1 turas
FK SOKERIS
1:3
DANĖS PERLAS
2020-06-17
2 turas
FK SOKERIS
3:2
MEMEL
2020-06-23
3 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
3:6
FK SOKERIS
2020-06-30
4 turas
FK SOKERIS
0:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-07-09
5 turas
KRUOPA
2:4
FK SOKERIS
2020-08-03
6 turas
DANĖS PERLAS
2:10
FK SOKERIS
2020-08-12
7 turas
MEMEL
3:3
FK SOKERIS
2020-08-18
8 turas
FK SOKERIS
2:8
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2020-08-24
9 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:3
FK SOKERIS
2020-09-07
10 turas
FK SOKERIS
9:1
KRUOPA

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
20.30
7 turas
KLAIPĖDOS FM-2004 - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK MOSĖDIS

20.10
15 turas
FK PLIUSAS - FC "SUOLIUKAS"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 13 28
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 14 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 13 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015