Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono
pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės
lygos Vakarų
regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo
pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
FK PLIUSAS
Informacija
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
1
(vid. 0.50)
ĮMUŠTA
7
(vid. 3.50)
PRALEISTA
-6
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Romas Vaitkevičius
Andrius Sudeikis
Valdas Beniulis
1 įvarč.
0 įvarč.
0 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Romas Vaitkevičius
1
0
0
Andrius Sudeikis
0
0
0
Valdas Beniulis
0
0
0
Ignas Pakalniškis
0
0
0
Vaidotas Bukelevičius
0
0
0
Aleksandras Skeivys
0
0
0
Edgaras Golubovskis
0
0
0
Tadas Jurčius
0
0
0
Mindaugas Sobutas
0
0
0
Nerijus Dumša
0
0
0
Raidas Egertas
0
0
0
Tadas Gusevas
0
0
0
Marius Dargis
0
0
0
Dalius Jurjonas
0
0
0
Giedrius Stasiulis
0
0
0
Andrius Jonušas
0
0
0
Edgaras Gricius
0
0
0
Marius Staponkus
0
0
0
Raimontas Stasytis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (2)
INFO
Rezultatas
2024-05-07
1 turas
KLAIPĖDA CITY
4:1
FK PLIUSAS
2024-05-13
2 turas
FK PLIUSAS
0:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Sekančios rungtynės
INFO
3 turas
2024-05-20
19.00
MEMEL
-
FK PLIUSAS
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
10.00
2 turas
Palangos FK MELNO
-
Gargždų FK PEMPININKAI
Palangos miesto stadionas
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
Gargždų FK PEMPININKAI
2
8
6
2.
Plikių SAKUONA
0
0
0
3.
Plungės BABRUNGAS B
0
0
0
4.
Gargždų FK BANGA C
0
0
0
5.
Klaipėdos FK SIRIJUS B
0
0
0
6.
Palangos FK MELNO
1
-4
0
7.
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-4
0
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
FK JONUŠAI
2
6
6
2.
KLAIPĖDA CITY
1
8
3
3.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
2
3
4.
SK PLIKIAI
2
2
3
5.
SIGROUP
2
0
3
6.
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
0
3
7.
FK DITUVA
2
-7
3
8.
FK PLIUSAS
2
-2
0
9.
FC SUOLIUKAS
2
-9
0
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
2
10
6
2.
GARANT GROUP
2
10
6
3.
KLAIPĖDA CITY
2
6
6
4.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2
3
5.
NAUTICA
2
-3
1
6.
PVM-21
2
-5
1
7.
FK PLIUSAS
2
-6
0
8.
MEMEL
2
-14
0
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
3
3
2.
HBH (Kretinga)
1
2
3
3.
BABRUNGO VETERANAI
0
0
0
4.
GARGŽDŲ VETERANAS
0
0
0
5.
ATLANTO VETERANAI
0
0
0
6.
MEMEL
1
-2
0
7.
ŠILUTĖS VETERANAS
1
-3
0
KLFF.lt - 2015