Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono
pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės
lygos Vakarų
regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo
pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Rezultatyviausi žaidėjai
Edgaras Anulis
(
Gargždų FK PEMPININKAI
)
6 įvarč.
Karolis Urbaitis
(
Gargždų FK PEMPININKAI
)
3 įvarč.
Tadas Vitkauskas
(
Gargždų FK PEMPININKAI
)
2 įvarč.
Dangis Gailiušis
(
)
1 įvarč.
Mantas Kurapatkinas
(
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
)
1 įvarč.
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
10.00
2 turas
Palangos FK MELNO
-
Gargždų FK PEMPININKAI
Palangos miesto stadionas
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Ćiandien rungtyniĆø nĆ«ra.
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Ćiandien rungtyniĆø nĆ«ra.
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Ćiandien rungtyniĆø nĆ«ra.
TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
TaĆ°k.
1.
Gargždų FK PEMPININKAI
2
8
6
2.
Plikių SAKUONA
0
0
0
3.
Plungės BABRUNGAS B
0
0
0
4.
Gargždų FK BANGA C
0
0
0
5.
Klaipėdos FK SIRIJUS B
0
0
0
6.
Palangos FK MELNO
1
-4
0
7.
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-4
0
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
TaĆ°k.
1.
FK JONUŠAI
2
6
6
2.
KLAIPĖDA CITY
1
8
3
3.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
2
3
4.
SK PLIKIAI
2
2
3
5.
SIGROUP
2
0
3
6.
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
0
3
7.
FK DITUVA
2
-7
3
8.
FK PLIUSAS
2
-2
0
9.
FC SUOLIUKAS
2
-9
0
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
TaĆ°k.
1.
DANĖS PERLAS
2
10
6
2.
GARANT GROUP
2
10
6
3.
KLAIPĖDA CITY
2
6
6
4.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2
3
5.
NAUTICA
2
-3
1
6.
PVM-21
2
-5
1
7.
FK PLIUSAS
2
-6
0
8.
MEMEL
2
-14
0
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
TaĆ°k.
1.
DANĖS PERLAS
1
3
3
2.
HBH (Kretinga)
1
2
3
3.
BABRUNGO VETERANAI
0
0
0
4.
GARGŽDŲ VETERANAS
0
0
0
5.
ATLANTO VETERANAI
0
0
0
6.
MEMEL
1
-2
0
7.
ŠILUTĖS VETERANAS
1
-3
0
KLFF.lt - 2015