Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono
pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės
lygos Vakarų
regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo
pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Turnyrin lentel
Vieta
Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
variai
Sant.
Tak.
1.
DANĖS PERLAS
1
1
0
0
4:1
3
3
2.
HBH (Kretinga)
1
1
0
0
2:0
2
3
3.
BABRUNGO VETERANAI
0
0
0
0
0:0
0
0
4.
GARGŽDŲ VETERANAS
0
0
0
0
0:0
0
0
5.
ATLANTO VETERANAI
0
0
0
0
0:0
0
0
6.
MEMEL
1
0
0
1
0:2
-2
0
7.
ŠILUTĖS VETERANAS
1
0
0
1
1:4
-3
0
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
10.00
2 turas
Palangos FK MELNO
-
Gargždų FK PEMPININKAI
Palangos miesto stadionas
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Ðiandien rungtyniø nëra.
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Ðiandien rungtyniø nëra.
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Ðiandien rungtyniø nëra.
TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Taðk.
1.
Gargždų FK PEMPININKAI
2
8
6
2.
Plikių SAKUONA
0
0
0
3.
Plungės BABRUNGAS B
0
0
0
4.
Gargždų FK BANGA C
0
0
0
5.
Klaipėdos FK SIRIJUS B
0
0
0
6.
Palangos FK MELNO
1
-4
0
7.
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-4
0
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Taðk.
1.
FK JONUŠAI
2
6
6
2.
KLAIPĖDA CITY
1
8
3
3.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
2
3
4.
SK PLIKIAI
2
2
3
5.
SIGROUP
2
0
3
6.
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
0
3
7.
FK DITUVA
2
-7
3
8.
FK PLIUSAS
2
-2
0
9.
FC SUOLIUKAS
2
-9
0
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Taðk.
1.
DANĖS PERLAS
2
10
6
2.
GARANT GROUP
2
10
6
3.
KLAIPĖDA CITY
2
6
6
4.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2
3
5.
NAUTICA
2
-3
1
6.
PVM-21
2
-5
1
7.
FK PLIUSAS
2
-6
0
8.
MEMEL
2
-14
0
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Taðk.
1.
DANĖS PERLAS
1
3
3
2.
HBH (Kretinga)
1
2
3
3.
BABRUNGO VETERANAI
0
0
0
4.
GARGŽDŲ VETERANAS
0
0
0
5.
ATLANTO VETERANAI
0
0
0
6.
MEMEL
1
-2
0
7.
ŠILUTĖS VETERANAS
1
-3
0
KLFF.lt - 2015