Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono
pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės
lygos Vakarų
regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo
pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
"Tobula Instaliacija-Baltai" (35+) ekipa eliminavo FK "Pliusas" komandą iš tolimesnės kovos
XX-ojo A. Fokino atminimo turnyro pirmoje dvikovoje "EDM Statyba-Sendvaris" įveikė "Plikiai-Sakuona" ekipą
Futbolo klubo "Pliusas" komandų tarpusavio dvikovą aštuntfinalyje laimėjo veteranai
Įvartis į savo vartus nulėmė kas pateko į kitą etapą FK "Jonušai" ir FC "Suoliukas" komandų dvikovoje
Pajėgas papildžiusi "Klaipėda City" įrodė savo pranašumą prieš "Danės perlo" veteranus
Patyrusi "Garant Group" ekipa aštuntfinalyje lengvai įveikė debiutantę FC "Dituvą"
"Didžiosios taurės" pirmoje aštuntfinalio dvikovoje "Fasoul Fc" ekipos pergalė minimalia persvara
Ištraukti Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybų burtai
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lygos prizininkai
Debiutiniais metais finale iš pelenų paskutine ataka atgijusi "Phoenix FC" ekipa triumfavo baudinių serijoje
Puslapis 5 iš 322
<<
<
2
3
4
5
6
7
8
>
>>
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
10.00
2 turas
Palangos FK MELNO
-
Gargždų FK PEMPININKAI
Palangos miesto stadionas
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
Gargždų FK PEMPININKAI
2
8
6
2.
Plikių SAKUONA
0
0
0
3.
Plungės BABRUNGAS B
0
0
0
4.
Gargždų FK BANGA C
0
0
0
5.
Klaipėdos FK SIRIJUS B
0
0
0
6.
Palangos FK MELNO
1
-4
0
7.
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-4
0
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
FK JONUŠAI
2
6
6
2.
KLAIPĖDA CITY
1
8
3
3.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
2
3
4.
SK PLIKIAI
2
2
3
5.
SIGROUP
2
0
3
6.
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
0
3
7.
FK DITUVA
2
-7
3
8.
FK PLIUSAS
2
-2
0
9.
FC SUOLIUKAS
2
-9
0
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
2
10
6
2.
GARANT GROUP
2
10
6
3.
KLAIPĖDA CITY
2
6
6
4.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2
3
5.
NAUTICA
2
-3
1
6.
PVM-21
2
-5
1
7.
FK PLIUSAS
2
-6
0
8.
MEMEL
2
-14
0
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
3
3
2.
HBH (Kretinga)
1
2
3
3.
BABRUNGO VETERANAI
0
0
0
4.
GARGŽDŲ VETERANAS
0
0
0
5.
ATLANTO VETERANAI
0
0
0
6.
MEMEL
1
-2
0
7.
ŠILUTĖS VETERANAS
1
-3
0
KLFF.lt - 2015