FK SOKERIS
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
41 (vid. 4.10)
ĮMUŠTA
27 (vid. 2.70)
PRALEISTA
14
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Robertas BaltuonėŽymantas ButkusIrmantas Medutis
8 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Robertas Baltuonė
8
0
0
  Žymantas Butkus
7
1
0
  Irmantas Medutis
5
0
0
  Andrius Pancerovas
4
0
0
  Robertas Kaminskas
4
1
0
  Tadas Jaugelavičius
3
0
0
  Andrius Vaitonis
3
0
0
  Andrius Piekus
1
0
0
  Egidijus Bucevičius
1
0
0
  Egidijus Šakys
1
0
0
  Mantas Grigaitis
1
0
0
  Almantas Mickus
0
0
0
  Žydrūnas Karpis
0
1
0
  Mindaugas Tilvikas
0
0
0
  Tadas Nikontas
0
1
0
  Robertas Kratavičius
0
0
0
  Tadas Balčiūnas
0
0
0
  Žilvinas Grėbliūnas
0
0
0
  Gediminas Norkevičius
0
0
0
  Gintaras Merkevičius
0
0
0
  Stasys Brazauskas
0
0
0
  Andrius Kaušpėdas
0
0
0
  Andrius Lukauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2020-06-08
1 turas
FK SOKERIS
1:3
DANĖS PERLAS
2020-06-17
2 turas
FK SOKERIS
3:2
MEMEL
2020-06-23
3 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
3:6
FK SOKERIS
2020-06-30
4 turas
FK SOKERIS
0:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-07-09
5 turas
KRUOPA
2:4
FK SOKERIS
2020-08-03
6 turas
DANĖS PERLAS
2:10
FK SOKERIS
2020-08-12
7 turas
MEMEL
3:3
FK SOKERIS
2020-08-18
8 turas
FK SOKERIS
2:8
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2020-08-24
9 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:3
FK SOKERIS
2020-09-07
10 turas
FK SOKERIS
9:1
KRUOPA

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 11 38 28
2. NEPTŪNAS B 10 28 28
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 12 19
4. KLAIPĖDOS FM B 9 2 16
5. MINIJA B 10 -8 11
6. FK JONUŠAI 11 -28 8
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 -19 6
8. FASOUL 14 -25 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015