LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-06-27, 6 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Aidas Mazalas, Daniil Tišakov, Alvydas Statkus
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-1
(1-1)
MINIJA B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Kostas Skarbalius
Aurimas Jurgelevičius
Darius Grigaitis
Karolis Kelpšas
Arnoldas Nausėdas
Mindaugas Žemaitaitis
Audrius Tolis
Jurijus Kurbangalijevas
Marius Komovas
Edgaras Voitechovskis
Albertas Sausarys
Jurijus Kurbangalijevas
21 min. 1-0
32 min. 1-1
Dovydas Švita
Karolis Kelpšas
63 min. 2-1
Mindaugas Žemaitaitis
70 min. 3-1
Domantas Barkauskas
Aleks Train Damian
Gvidas Jonušas
Edvinas Girčys
Edvinas Girdenis
Deividas Pipiras
Deivydas Gedvilas
Mantas Gedutis
Mantas Elzbergas
Žilvinas Lukošius
Edgaras Drąsutis
Dovydas Švita
Aronas Zakarauskas
Rokas Šipalis
Ernestas Daugintis
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Marius Komovas
.

Rungtynių video:

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 11 38 28
2. NEPTŪNAS B 10 28 28
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 12 19
4. KLAIPĖDOS FM B 9 2 16
5. MINIJA B 10 -8 11
6. FK JONUŠAI 11 -28 8
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 -19 6
8. FASOUL 14 -25 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015