MINIJA B
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
14 (vid. 4.67)
ĮMUŠTA
2 (vid. 0.67)
PRALEISTA
12
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Deivydas GedvilasGvidas JonušasAidas Pipiras*
3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Deivydas Gedvilas
3
1
0
  Gvidas Jonušas
3
1
0
  Aidas Pipiras*
3
0
0
  Gvidas Juška
2
0
0
  Edvinas Girdenis
1
0
0
  Žilvinas Lukošius
1
0
0
  Mantas Elzbergas*
1
1
0
  Kazys Mažionis
0
1
0
  Dmytro Oliinyk
0
0
0
  Dominykas Penkauskas
0
0
0
  Jorūnas Pliuškys
0
0
0
  Rokas Šipalis
0
0
0
  Dovydas Švita
0
0
0
  Dangirdas Žilinskas
0
0
0
  Vilius Kazlauskas*
0
1
0
  Jokūbas Pocius*
0
1
0
  Edgaras Drąsutis*
0
0
0
  Domantas Barkauskas*
0
0
0
  Gujis Lukas*
0
0
0
  Edvinas Girčys*
0
0
0
  Aronas Zakarauskas*
0
0
0
  Vaidotas Gedvilas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (3)
INFO
Rezultatas
2021-05-17
1 turas
MINIJA B
6:0
ROSA
2021-05-23
2 turas
FK GINTARAS
0:7
MINIJA B
2021-06-14
5 turas
MINIJA B
1:2
EDM STATYBA-SENDVARIS

Sekančios rungtynės
INFO
6 turas
2021-06-27
18.15
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
-
MINIJA B
7 turas
2021-07-04
MINIJA B
-
FK VS-JONUŠAI
3 turas
nukeltos
MINIJA B
-
KLAIPĖDOS FM B
4 turas
nukeltos
NEPTŪNAS B
-
MINIJA B

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. FASOUL ARTSPACE 1 3
3. KFA-NEPTŪNAS 1 3
4. GARANT GROUP 1 3
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
6. FK GRANATA 1 3
7. FK JAKAI 1 3
8. KLAIPĖDA CITY 1 0
9. FK VS-JONUŠAI 1 0
10. FK FUTERA 1 0
11. FC SUOLIUKAS 1 0
12. TRITON LT 1 0
13. NEWLINK TRUST 1 0
14. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015