MINIJA B
Informacija
9
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
28
TAŠKAI
38 (vid. 2.71)
ĮMUŠTA
18 (vid. 1.29)
PRALEISTA
20
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Gvidas JonušasŽilvinas LukošiusDeivydas Gedvilas
6 įvarč.6 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Gvidas Jonušas
6
2
0
  Žilvinas Lukošius
6
0
0
  Deivydas Gedvilas
3
4
0
  Aidas Pipiras*
3
1
0
  Lukas Gujis*
3
0
0
  Edvinas Girdenis
2
0
0
  Gvidas Juška
2
0
0
  Udochukwu Prince Odoh
2
0
0
  Rokas Šipalis
1
1
0
  Dovydas Švita
1
0
0
  Edvinas Girčys*
1
0
1
  Aronas Zakarauskas*
1
0
0
  Mantas Elzbergas*
1
1
0
  Laurynas Bauža
1
3
0
  Deividas Šiuša*
1
0
0
  Deividas Pipiras
1
0
0
  Kazys Mažionis
0
2
0
  Dmytro Oliinyk
0
0
0
  Dominykas Penkauskas
0
0
0
  Jorūnas Pliuškys
0
0
0
  Dangirdas Žilinskas
0
0
0
  Vilius Kazlauskas*
0
2
0
  Jokūbas Pocius*
0
2
0
  Edgaras Drąsutis*
0
0
0
  Domantas Barkauskas*
0
0
0
  Vaidotas Gedvilas
0
0
0
  Dominykas Jakočiūnas
0
1
0
  Vilius Domarkas
0
0
0
  Mantas Gedutis
0
1
0
  David Kirzneris
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2021-05-17
1 turas
MINIJA B
6:0
ROSA
2021-05-23
2 turas
FK GINTARAS
0:7
MINIJA B
2021-06-14
5 turas
MINIJA B
1:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-06-27
6 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3:1
MINIJA B
2021-07-18
4 turas
NEPTŪNAS B
0:1
MINIJA B
2021-08-01
3 turas
MINIJA B
3:1
KLAIPĖDOS FM B
2021-08-15
8 turas
ROSA
1:4
MINIJA B
2021-08-22
7 turas
MINIJA B
3:3
FK VS-JONUŠAI
2021-08-29
10 turas
KLAIPĖDOS FM B
3:1
MINIJA B
2021-09-05
11 turas
MINIJA B
3:1
NEPTŪNAS B
2021-09-25
14 turas
FK VS-JONUŠAI
1:2
MINIJA B
2021-10-06
12 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:3
MINIJA B
2021-10-14
9 turas
MINIJA B
3:0
FK GINTARAS
2021-10-29
13 turas
MINIJA B
0:1
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
INFO
6 turas
nukeltos
FK VS-JONUŠAI
-
MINIJA B
8 turas
nukeltos
MINIJA B
-
NEPTŪNAS B

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
10 turas
KLAIPĖDA CITY - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
10 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.15
10 turas
PANTHERS FC - GARANT GROUP
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - KRUOPA
Šilutės miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 8 22 19
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 8 3 16
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 0 10
5. MINIJA B 8 -9 8
6. FASOUL 9 -11 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 9 23 20
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 10 19
5. FK GRANATA 8 9 17
6. FC SUOLIUKAS 9 8 16
7. KLAIPĖDA CITY 9 0 13
8. FASOUL FC 9 3 12
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 9 -4 10
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 27 23
2. DANĖS PERLAS 9 -6 16
3. NAUTICA 8 21 15
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 10 13
5. KLAIPĖDA CITY 9 1 12
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 9 -43 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 6 5 13
3. HBH 7 8 10
4. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -6 7
5. KRUOPA 7 -7 7
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015