SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Informacija
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
38 (vid. 3.80)
ĮMUŠTA
19 (vid. 1.90)
PRALEISTA
19
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŽemaitaitisKarolis KelpšasArnoldas Nausėdas
19 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mindaugas Žemaitaitis
19
1
0
  Karolis Kelpšas
3
0
0
  Arnoldas Nausėdas
3
0
0
  Robertas Poškus
3
0
0
  Marius Komovas
2
2
0
  Artūras Mosejevas
2
0
0
  Jurijus Kurbangalijevas
1
1
0
  Dovidas Paliulis
1
0
0
  Vytautas Žukauskas
1
0
0
  Tadas Balčiūnas
0
1
0
  Osvaldas Deringis
0
1
0
  Edmundas Gaigalas
0
0
0
  Kazimieras Gnedojus
0
0
0
  Darius Grigaitis
0
0
0
  Gediminas Jackus
0
0
0
  Edgaras Jokubaitis
0
0
0
  Mykolas Kaveckas
0
0
0
  Artūras Kurbangalijevas
0
0
0
  Irmantas Medutis
0
0
0
  Giedrius Simonavičius
0
1
0
  Kostas Skarbalius
0
1
2
  Audrius Tolis
0
0
0
  Aurimas Jurgelevičius
0
1
0
  Edgaras Voitechovskis
0
0
0
  Kazimieras Žutautas
0
0
0
  Orestas Abramavičius
0
0
0
  Mantas Šumskis
0
0
0
  Mindaugas Grušauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Karolis Inta
0
0
0
  Edvinas Razutis
0
0
0
  Marius Valskis
0
0
0
  Algimantas Bačanskis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2021-05-20
2 turas
NEPTŪNAS B
3:1
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2021-05-31
3 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3:0
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-06-07
4 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
9:2
ROSA
2021-06-13
5 turas
FK VS-JONUŠAI
2:7
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2021-06-27
6 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3:1
MINIJA B
2021-07-06
7 turas
FK GINTARAS
2:4
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2021-08-15
10 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
0:3
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2021-08-23
9 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3:4
NEPTŪNAS B
2021-08-30
11 turas
ROSA
0:2
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2021-09-12
12 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3:5
FK VS-JONUŠAI

Sekančios rungtynės
INFO
1 turas
2021-09-21
19.00
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
-
KLAIPĖDOS FM B
13 turas
2021-09-26
MINIJA B
-
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
14 turas
2021-10-03
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
-
FK GINTARAS
8 turas
nukeltos
KLAIPĖDOS FM B
-
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015