LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2023-05-24, 2 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Kevinas Drungilas, Paulius Dirgėlas, Aistė Ivanovaitė
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8-6
(6-1)
FK SIRIJUS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Edvinas Razutis
Kostas Skarbalius
Osvaldas Deringis
Karolis Kelpšas
Arnoldas Nausėdas
Justas Vainikaitis
Mindaugas Žemaitaitis
Vitalijus Paulauskas
Marius Papšys
Robertas Šalkauskas
Justas Adamas
Edgaras Voitechovskis
Darius Grigaitis
Dovidas Paliulis
Vitalijus Paulauskas
15 min. 1-0
Edgaras Voitechovskis
26 min. 2-0
Mindaugas Žemaitaitis
29 min. 3-0
Mindaugas Žemaitaitis
30 min. 4-0
33 min. 4-1
Arian Balasanov
Marius Papšys
35 min. 5-1
Marius Papšys
36 min. 6-1
49 min. 6-2
Kingsley Chukwuebuka Sunday
Įvartis į savo vartus
54 min. 6-3
57 min. 6-4
Chidiebere Anthony Nwobodo
59 min. 6-5
Arian Balasanov
Vitalijus Paulauskas
67 min. 7-5
Edgaras Voitechovskis
80 min. 8-5
86 min. 8-6
Kingsley Chukwuebuka Sunday
Stanislav Skiliar
Jokūbas Norkus
Kingsley Sunday
Nojus Gurniks
Arian Balasanov
Gediminas Skritulskas
Simonas Pilypas
Anthony Nwobodo
Daniel Okenwa
Edgar Dorogavcev
Rokas Girtautas
Caleb Romanus
Scott Palmer
Saulius Mikalajūnas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Justas Adamas, Chidiebere Anthony Nwobodo, Robertas Šalkauskas, Kostas Skarbalius
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015