LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2023-06-28, 7 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Mindaugas Starkus, Mantas Kurapatkinas, Aistė Ivanovaitė
NEPTŪNAS B 9-1
(6-0)
FK SIRIJUS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mykola Yarosheych
Martynas Velyvis
Arnas Spyčius
Paulius Lotužys
Julius Vyšniauskas
Abiodun E. Adeshina
Darius Jurgelevičius
Dovydas Švambaris
Jonas Vaitkus
Titas Mikelis
Artem Shcherbak
Den Pacalovskij
Martynas Simutis
Rytis Statkus
Jevgenij Dodonov
Martynas Velyvis
4 min. 1-0
Martynas Velyvis
6 min. 2-0
Wilson Felipe Conceicao
10 min. 3-0
21 min. 4-0
Įvartis į savo vartus
Nedas Šeškus
25 min. 5-0
Wilson Felipe Conceicao
27 min. 6-0
Dovydas Švambaris
52 min. 7-0
Jokūbas Norkus
57 min. 8-0
Rytis Statkus
71 min. 9-0
79 min. 9-1
Marius Ežerskis
Stanislav Skliar
Konstantin Andrijenko
Jokūbas Norkus
Clifford Agwe Awah
Klaidas Urbanavičius
Kingsley Sunday
Nojus Gurniks
Arian Balasanov
Sami Jalali
Caleb Romanus
Nerijus Jurkaitis
Edgar Dorogavcev
Scott Palmer
Rokas Girtautas
Saulius Mikalajūnas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015