Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-08-19, 15 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Ernestas Kemėža
MOSĖDIS 4:16 NAUTICA
(1:8)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mindaugas Blagnis
Jokūbas Pajarskas
Dovydas Pajarksas
Vilmantas Pocius
Lukas Paulauskas
Artūras Saunorius
Modestas Pargaliauskas
Robertas Kasparas
Vitalijus Pocius
Valdas Narbutas
1 min. 0:1
Arnoldas Nausėdas
3 min. 0:2
Arnoldas Nausėdas
6 min. 0:3
Osvaldas Pliuškys
10 min. 0:4
Mantas Zubavičius
18 min. 0:5
Marius Stoukus
21 min. 0:6
Mantas Zubavičius
22 min. 0:7
Vilius Norvilas
Vilmantas Pocius
23 min. 1:7
24 min. 1:8
Mantas Zubavičius
32 min. 1:9
(10 m.)
Andrej Višnevskij
36 min. 1:10
Arnas Šimkevičius
Vilmantas Pocius
41 min. 2:10
Vilmantas Pocius
46 min. 3:10
47 min. 3:11
Arnoldas Nausėdas
48 min. 3:12
Mindaugas Kinčius
50 min. 3:13
Arnoldas Nausėdas
Robertas Kasparas
52 min. 4:13
(10 m.)
53 min. 4:14
Eimantas Pabrėža
56 min. 4:15
Arnas Šimkevičius
59 min. 4:16
Arnas Šimkevičius
Gvidas Gnedojus
German Michno
Andrej Višnevskij
Edmundas Gaigalas
Mindaugas Kinčius
Marius Stoukus
Mantas Zubavičius
Vilius Norvilas
Giedrius Kšanas
Arnoldas Nausėdas
Osvaldas Pliuškys
Vakaris Luzgauskas
Eimantas Pabrėža
Arnas Šimkevičius
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.30
FK VS-JONUŠAI - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 1 3
2. FK VS-JONUŠAI 0 0
3. LCC MOOSE FC 0 0
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDOS FM-2 0 0
8. FK GIRULIAI 0 0
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PORT MARE 0 0
2. FK ŽEBENKŠTIS 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA AKADEMIJA 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSėDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0