Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2022-02-16, 8 turas, FM salė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Martynas Viluckas
BANGA 6-3
(3-3)
KARYS.LT
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Karina Kubiliūtė
Estela Tamošauskaitė
Ugnė Jonelytė
Austėja Jokubaitytė
Smiltė Vaitkevičiūtė
Gabija Cemnolonskytė
Greta Lenkauskaitė
Neringa Žiliūtė
Marija Toleikytė
Ajanta Beržonskytė
Emilija Kubilūtė
Augustė Dotaitė
Kamilė Pranulytė
4 min. 0-1
Aistė Jasaitė
17 min. 0-2
Aistė Jasaitė
19 min. 0-3
Gintarė Juciuvienė
Estela Tamošauskaitė
21 min. 1-3
Smiltė Vaitkevičiūtė
23 min. 2-3
Estela Tamošauskaitė
25 min. 3-3
Marija Toleikytė
32 min. 4-3
Estela Tamošauskaitė
35 min. 5-3
Estela Tamošauskaitė
45 min. 6-3
Irma Vilutytė
Gintarė Juciuvienė
Vidmantė Tamašauskienė
Karolina Curukova
Barbora Momgaudytė
Gabija Vaitkutė
Aušra Ambrulaitytė
Deimantė Gedminienė
Edita Jasčenkaitė
Rosita Mineikienė
Deimantė Tamulytė
Aistė Jasaitė
Deimantė Pabrėžaitė
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015