Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
Pusfinalis
2024-02-20
PLIKIAI-SAKUONA 4-2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Pusfinalis
2024-02-19
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5-0 KLAIPĖDA CITY
Ketvirtfinalis
2024-02-12
KRUOPA 1-7 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Ketvirtfinalis
2024-02-12
DANĖS PERLAS 3-3 KLAIPĖDA CITY
11
2024-02-06
PLIKIAI-SAKUONA 3-1 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
10
2024-02-06
DANĖS PERLAS 7-3 KRUOPA
10
2024-02-05
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6-1 KLAIPĖDA CITY
10
2024-02-05
MEMEL 0-1 MEGLARAS
9
2024-01-30
DANĖS PERLAS 3-9 PLIKIAI-SAKUONA
9
2024-01-30
KRUOPA 2-13 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
9
2024-01-29
MEMEL 0-5 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
9
2024-01-29
MEGLARAS 1-5 KLAIPĖDA CITY
8
2024-01-23
PLIKIAI-SAKUONA 6-0 KRUOPA
8
2024-01-23
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6-4 DANĖS PERLAS
8
2024-01-22
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9-1 MEGLARAS
8
2024-01-22
KLAIPĖDA CITY 7-0 MEMEL
7
2024-01-16
DANĖS PERLAS 4-3 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7
2024-01-16
KRUOPA 9-3 MEGLARAS
7
2024-01-15
MEMEL 3-7 PLIKIAI-SAKUONA
7
2024-01-15
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4-2 KLAIPĖDA CITY
6
2024-01-09
KRUOPA 2-10 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
6
2024-01-09
MEGLARAS 0-9 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6
2024-01-08
KLAIPĖDA CITY 4-1 MEMEL
6
2024-01-08
PLIKIAI-SAKUONA 3-1 DANĖS PERLAS
5
2023-12-19
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 11-1 MEGLARAS
5
2023-12-19
MEMEL 2-6 KRUOPA
5
2023-12-18
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0-9 PLIKIAI-SAKUONA
5
2023-12-18
DANĖS PERLAS 2-0 KLAIPĖDA CITY
4
2023-12-12
MEGLARAS 1-18 PLIKIAI-SAKUONA
4
2023-12-12
KRUOPA 2-2 DANĖS PERLAS
4
2023-12-11
KLAIPĖDA CITY 4-5 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2023-12-11
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 12-0 MEMEL
3
2023-12-05
DANĖS PERLAS 3-4 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
3
2023-12-05
PLIKIAI-SAKUONA 5-2 KLAIPĖDA CITY
3
2023-12-04
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3-3 KRUOPA
3
2023-12-04
MEMEL 3-1 MEGLARAS
2
2023-11-28
KRUOPA 4-4 PLIKIAI-SAKUONA
2
2023-11-28
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10-2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2023-11-27
MEGLARAS 0-4 KLAIPĖDA CITY
2
2023-11-27
MEMEL 3-8 DANĖS PERLAS
1
2023-11-21
DANĖS PERLAS 6-4 MEGLARAS
1
2023-11-21
PLIKIAI-SAKUONA 8-3 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
1
2023-11-20
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8-5 MEMEL
1
2023-11-20
KLAIPĖDA CITY 1-2 KRUOPA
KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - I LYGA
21.30
14 turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - FK PEMPININKAI
FM salė (P. Komunos g. 16A)
KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - II LYGA
20.30
14 turas
FK SPARTA - DRAGŪNAI
FM salė (P. Komunos g. 16A)
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - I LYGA
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 11 22 23
2. KRANTONA 11 13 22
3. PHOENIX FC 12 20 20
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 11 12 17
5. FK PEMPININKAI 11 9 15
6. KLAIPĖDA CITY 12 -25 8
7. FK ŠILUTĖ 12 -51 6

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - II LYGA
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. PLIKIAI-SAKUONA 14 51 31
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 23 31
3. FK JONUŠAI 13 27 27
4. DRAGŪNAI 13 -3 19
5. FC SUOLIUKAS 13 8 19
6. FK SPARTA 13 -6 15
7. LCC MOOSE FC 14 -56 9
8. FK PLIUSAS 13 -44 6

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. PLIKIAI-SAKUONA 10 54 28
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 47 24
3. DANĖS PERLAS 10 3 16
4. KRUOPA 10 -18 12
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 10 13 19
6. KLAIPĖDA CITY 10 6 12
7. MEMEL 10 -42 3
8. MEGLARAS 10 -61 3


KLFF.lt - 2015