Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
Finalas
2024-03-15
PHOENIX FC 2-2 FK PEMPININKAI
Del III vietos
2024-03-15
KLAIPĖDOS FM 4-8 KRANTONA
Pusfinalis
2024-03-06
KLAIPĖDOS FM 2-6 FK PEMPININKAI
Pusfinalis
2024-03-06
KRANTONA 3-4 PHOENIX FC
14
2024-03-04
KRANTONA 6-10 KLAIPĖDOS FM
14
2024-02-29
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4-6 FK PEMPININKAI
14
2024-02-28
KLAIPĖDA CITY 2-6 PHOENIX FC
13
2024-02-23
PHOENIX FC 5-8 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
13
2024-02-21
KLAIPĖDOS FM 10-0 FK ŠILUTĖ
13
2024-02-21
FK PEMPININKAI 2-3 KRANTONA
12
2024-02-16
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5-3 KLAIPĖDA CITY
12
2024-02-15
KRANTONA 4-7 PHOENIX FC
12
2024-02-14
FK ŠILUTĖ 0-10 FK PEMPININKAI
11
2024-02-09
FK PEMPININKAI 4-3 KLAIPĖDOS FM
11
2024-02-08
KLAIPĖDA CITY 4-11 KRANTONA
11
2024-02-07
PHOENIX FC 12-0 FK ŠILUTĖ
10
2024-02-02
KLAIPĖDOS FM 1-2 PHOENIX FC
10
2024-02-01
FK ŠILUTĖ 1-8 KLAIPĖDA CITY
10
2024-01-31
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3-4 KRANTONA
9
2024-01-26
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5-5 FK ŠILUTĖ
9
2024-01-25
PHOENIX FC 1-1 FK PEMPININKAI
9
2024-01-24
KLAIPĖDA CITY 4-4 KLAIPĖDOS FM
8
2024-01-19
FK ŠILUTĖ 5-12 KRANTONA
8
2024-01-18
FK PEMPININKAI 2-2 KLAIPĖDA CITY
8
2024-01-17
KLAIPĖDOS FM 7-4 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2024-01-12
PHOENIX FC 7-1 KLAIPĖDA CITY
7
2024-01-11
KLAIPĖDOS FM 8-7 KRANTONA
7
2024-01-10
FK PEMPININKAI 6-5 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6
2024-01-05
KRANTONA 6-5 FK PEMPININKAI
6
2024-01-04
FK ŠILUTĖ 5-5 KLAIPĖDOS FM
6
2024-01-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7-6 PHOENIX FC
5
2023-12-21
KLAIPĖDA CITY 3-11 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5
2023-12-20
FK PEMPININKAI 6-8 FK ŠILUTĖ
5
2023-12-20
PHOENIX FC 3-5 KRANTONA
4
2023-12-15
FK ŠILUTĖ 2-4 PHOENIX FC
4
2023-12-14
KLAIPĖDOS FM 4-2 FK PEMPININKAI
4
2023-12-13
KRANTONA 2-5 KLAIPĖDA CITY
3
2023-12-08
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4-4 KRANTONA
3
2023-12-07
PHOENIX FC 3-5 KLAIPĖDOS FM
3
2023-12-06
KLAIPĖDA CITY 4-6 FK ŠILUTĖ
2
2023-12-01
KLAIPĖDOS FM 6-3 KLAIPĖDA CITY
2
2023-11-30
FK ŠILUTĖ 4-10 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2023-11-29
FK PEMPININKAI 1-1 PHOENIX FC
1
2023-11-24
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2-5 KLAIPĖDOS FM
1
2023-11-23
KRANTONA 4-3 FK ŠILUTĖ
1
2023-11-22
KLAIPĖDA CITY 1-4 FK PEMPININKAI
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015