Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
2022-01-19, 7 turas, FM salė,
Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Simas Kaušas
LCC MOOSE FC 2-8
(1-6)
FC SUOLIUKAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Ashok Dhami
Dmitrii Blokhov
Daniil Teplyakov
Igor Kryvulko
Dmytro Artemenko
Finley Kharata
Valentyn Shuliar
Emil Kochemassov
3 min. 0-1
Šarūnas Genčius
5 min. 0-2
Šarūnas Genčius
9 min. 0-3
Tadas Baronas
10 min. 0-4
Šarūnas Genčius
10 min. 0-5
Ramūnas Narvilas
Daniil Teplyakov
12 min. 1-5
13 min. 1-6
Šarūnas Genčius
33 min. 1-7
Lukas Bielskis
34 min. 1-8
Tadas Baronas
Finlay Kharata
37 min. 2-8
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Edgar Dorogavcev
Tadas Baronas
Ramūnas Narvilas
Scott Palmer
Simonas Pilypas
Lukas Bielskis
Šarūnas Genčius
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Elik Kochemassov, Ramūnas Narvilas, Simonas Pilypas
.

Rungtynių video:

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 11 38 28
2. NEPTŪNAS B 10 28 28
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 12 19
4. KLAIPĖDOS FM B 9 2 16
5. MINIJA B 10 -8 11
6. FK JONUŠAI 11 -28 8
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 -19 6
8. FASOUL 14 -25 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015