FC SUOLIUKAS
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
28 (vid. 3.11)
ĮMUŠTA
20 (vid. 2.22)
PRALEISTA
8
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Sergej SmyslovArvydas DapkusEdgar Dorogavcev
6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Sergej Smyslov
6
0
0
  Arvydas Dapkus
5
0
0
  Edgar Dorogavcev
4
4
0
  Martynas Šiaulytis
2
0
0
  Vilius Mišieika
2
0
0
  Andrej Smyslov
2
0
0
  Tomas Šniauka
1
0
0
  Šarūnas Genčius
1
0
0
  Lukas Bielskis
1
1
0
  Ramūnas Narvilas
1
0
0
  Simonas Pilypas
1
2
0
  Scott Palmer
1
0
0
  Tadas Baronas
1
0
0
  Rokas Girtautas
0
0
0
  Edvardas Bacevičius
0
0
0
  Albertas Sausarys
0
1
0
  Tomas Bardauskas
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Eimantas Rudavičius
0
0
0
  Ernestas Gedminas
0
0
0
  Valerij Fiodorov
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
INFO
Rezultatas
2022-06-07
1 turas
FK PLIUSAS
0:5
FC SUOLIUKAS
2022-06-15
2 turas
FC SUOLIUKAS
2:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2022-06-22
3 turas
PANTHERS FC
1:4
FC SUOLIUKAS
2022-06-30
4 turas
FC SUOLIUKAS
2:4
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
2022-07-05
5 turas
TRITON LT
2:1
FC SUOLIUKAS
2022-07-15
6 turas
FC SUOLIUKAS
3:1
FK FUTERA
2022-07-21
7 turas
FK JONUŠAI
3:7
FC SUOLIUKAS
2022-08-05
8 turas
FC SUOLIUKAS
0:4
GARANT GROUP
2022-08-12
9 turas
DRAGŪNAI
4:4
FC SUOLIUKAS

Sekančios rungtynės
INFO
10 turas
2022-08-18
20.10
FC SUOLIUKAS
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
10 turas
KLAIPĖDA CITY - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
10 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.15
10 turas
PANTHERS FC - GARANT GROUP
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - KRUOPA
Šilutės miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 8 22 19
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 8 3 16
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 0 10
5. MINIJA B 8 -9 8
6. FASOUL 9 -11 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 9 23 20
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 10 19
5. FK GRANATA 8 9 17
6. FC SUOLIUKAS 9 8 16
7. KLAIPĖDA CITY 9 0 13
8. FASOUL FC 9 3 12
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 9 -4 10
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 27 23
2. DANĖS PERLAS 9 -6 16
3. NAUTICA 8 21 15
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 10 13
5. KLAIPĖDA CITY 9 1 12
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 9 -43 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 6 5 13
3. HBH 7 8 10
4. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -6 7
5. KRUOPA 7 -7 7
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015