PANTHERS FC
Informacija
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
21 (vid. 2.33)
ĮMUŠTA
41 (vid. 4.56)
PRALEISTA
-20
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vaniko GotsadzeNikita BondarevWilliams Caleb
4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Vaniko Gotsadze
4
1
0
  Nikita Bondarev
3
0
0
  Williams Caleb
2
1
0
  Daniel Okenwa
2
1
0
  Kingsley Sunday
1
1
0
  Finlay Philemon Hassan Kharat
1
1
1
  Aleksey Lyskov
0
0
0
  Andrej Seliviorstov
0
0
0
  Jack Ayaba
0
0
0
  Anthony Nwobodo
0
2
0
  Aleksander Kukanov
0
2
0
  Vakaris Adomas Bagdanskas
0
0
0
  Nikita Abramov
0
0
0
  Artur Krivko
0
1
0
  Franck Vincent
0
0
0
  Oleg Zinovjev
0
0
0
  Daniel Ogundu
0
0
0
  Uzoma Ogundu
0
0
0
  Artiom Korotkich
0
0
0
  Mario Egboye
0
0
0
  Dovydas Andrulis
0
1
0
  Danila Bondarev
0
0
0
  Erik Kirjanov
0
0
0
  Victor Nwokedi
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Manuchim Ogundu
7
0
0
  Abiodun Emmanuel Adeshina
1
2
0
  Nedas Klimas
0
0
0
  Osagie Precious
0
0
0
  Kingsley Richard
0
0
0
  Dmitrij Ryndyn
0
0
0
  Kęstutis Budreckas
0
0
0
  Rimantas Stankus
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
INFO
Rezultatas
2022-06-10
1 turas
PANTHERS FC
3:2
KLAIPĖDA CITY
2022-06-14
2 turas
FK GRANATA
4:3
PANTHERS FC
2022-06-22
3 turas
PANTHERS FC
1:4
FC SUOLIUKAS
2022-06-29
4 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
5:1
PANTHERS FC
2022-07-05
5 turas
FK PLIUSAS
3:2
PANTHERS FC
2022-07-15
6 turas
PANTHERS FC
4:15
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
2022-07-20
7 turas
TRITON LT
2:2
PANTHERS FC
2022-08-05
8 turas
PANTHERS FC
4:1
FK FUTERA
2022-08-10
9 turas
FK JONUŠAI
5:1
PANTHERS FC

Sekančios rungtynės
INFO
10 turas
2022-08-17
21.15
PANTHERS FC
-
GARANT GROUP

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
10 turas
KLAIPĖDA CITY - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
10 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.15
10 turas
PANTHERS FC - GARANT GROUP
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - KRUOPA
Šilutės miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 8 22 19
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 8 3 16
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 0 10
5. MINIJA B 8 -9 8
6. FASOUL 9 -11 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 9 23 20
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 10 19
5. FK GRANATA 8 9 17
6. FC SUOLIUKAS 9 8 16
7. KLAIPĖDA CITY 9 0 13
8. FASOUL FC 9 3 12
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 9 -4 10
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 27 23
2. DANĖS PERLAS 9 -6 16
3. NAUTICA 8 21 15
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 10 13
5. KLAIPĖDA CITY 9 1 12
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 9 -43 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 6 5 13
3. HBH 7 8 10
4. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -6 7
5. KRUOPA 7 -7 7
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015