FASOUL FC
Informacija
3
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
26 (vid. 2.89)
ĮMUŠTA
23 (vid. 2.56)
PRALEISTA
3
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Denis DemereckasGerman JezerskijArtiom Lysakov
10 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Denis Demereckas
10
0
0
  German Jezerskij
4
0
0
  Artiom Lysakov
3
0
0
  Valdas Nevulis
2
0
0
  Vilius Kasparavičius
2
0
0
  Nerijus Jurkaitis
1
0
0
  Mykolas Baškys
1
0
0
  Konstantin Andrijenko
1
1
0
  Dmitrij Ryndin
1
0
0
  Arijus Krivičius
1
0
0
  Deivydas Gedminas
0
0
0
  Aliaksandr Kutkovich
0
1
0
  Marsel Balasanov
0
0
0
  Jevgenij Sevostjanov
0
0
0
  Kiril Čiupalov
0
1
0
  Hennadii Lohynovych
0
0
0
  Marius Prišmontas
0
0
0
  Kęstutis Žymantas
0
0
0
  Jevgenij Bulbenkov
0
0
0
  Ignas Kvedaras
0
0
0
  Aleksandr Nikolajenko
0
0
0
  Jordanas Šveikauskas
0
0
0
  Vygandas Jurkaitis
0
0
0
  Arian Balasanov
0
0
0
  Julius Merkelis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Aldas Žernys
0
0
0
  Artiom Korotkich
0
0
0
  Khaled Menani
0
0
0
  Aivaras Rinkevičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
INFO
Rezultatas
2022-06-09
1 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
5:1
FASOUL FC
2022-06-16
2 turas
FASOUL FC
1:4
TRITON LT
2022-06-21
3 turas
FK FUTERA
0:4
FASOUL FC
2022-06-30
4 turas
FASOUL FC
3:3
FK JONUŠAI
2022-07-07
5 turas
GARANT GROUP
1:1
FASOUL FC
2022-07-11
6 turas
FASOUL FC
4:2
DRAGŪNAI
2022-07-20
7 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:2
FASOUL FC
2022-08-03
8 turas
FASOUL FC
9:0
FK PLIUSAS
2022-08-11
9 turas
FASOUL FC
1:1
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
INFO
10 turas
nukeltos
FK GRANATA
-
FASOUL FC

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
10 turas
KLAIPĖDA CITY - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
10 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.15
10 turas
PANTHERS FC - GARANT GROUP
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - KRUOPA
Šilutės miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 8 22 19
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 8 3 16
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 0 10
5. MINIJA B 8 -9 8
6. FASOUL 9 -11 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 9 23 20
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 10 19
5. FK GRANATA 8 9 17
6. FC SUOLIUKAS 9 8 16
7. KLAIPĖDA CITY 9 0 13
8. FASOUL FC 9 3 12
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 9 -4 10
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 27 23
2. DANĖS PERLAS 9 -6 16
3. NAUTICA 8 21 15
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 10 13
5. KLAIPĖDA CITY 9 1 12
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 9 -43 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 6 5 13
3. HBH 7 8 10
4. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -6 7
5. KRUOPA 7 -7 7
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015