Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2023-08-22, 12 turas, Mažoji aikštė,
Teisėjai: Aidas Mazalas
FK JONUŠAI 2-7
(0-5)
GARANT GROUP
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Andrius Baukys
Deividas Kubilius
Elijus Klapatauskas
Rytis Statkus
Rokas Vitkauskas
Artūras Kumpis
Ignas TamaŠauskas
Žygimantas Šakys
Erlandas Seselskis
Jogaila Šimkus
2 min. 0-1
Rokas Borusas
13 min. 0-2
Edgaras Voitechovskis
22 min. 0-3
Marius Valskis
27 min. 0-4
Tadas Gudauskas
28 min. 0-5
Tadas Gudauskas
Ignas Tamašauskas
40 min. 1-5
Ignas Tamašauskas
52 min. 2-5
56 min. 2-6
Edgaras Voitechovskis
59 min. 2-7
Justas Vilavičius
Joris Kabelka
Tadas Gudauskas
Vytautas Laurinaitis
Justas Vilavičius
Edgaras Voitechovskis
Gerdas Kančelskis
Kazimieras Žutautas
Paulius Ruseckas
Mindaugas Bagužis
Rokas Borusas
Mantas Grigaitis
Marius Stonkus
Marius Valskis
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FK PLIUSAS - PVM-21
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
6. PVM-21 6 -10 7
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015