NAUTICA
Informacija
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
17 (vid. 3.40)
ĮMUŠTA
12 (vid. 2.40)
PRALEISTA
5
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas GrušauskasIgor ScherbinaGiedrius Kšanas
5 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mindaugas Grušauskas
5
0
0
  Igor Scherbina
3
0
0
  Giedrius Kšanas
2
0
0
  Aleksandr Vasiljev
2
0
0
  Vygandas Burškys
1
0
0
  Dangis Gailiušis
1
0
0
  Mindaugas Liuberskis
1
0
0
  Tadas Jaugelavičius
1
1
0
  Andrej Smyslov
1
0
0
  Valerij Fiodorov
0
0
0
  Arūnas Gadeikis
0
0
0
  Marius Stoukus
0
0
0
  Igor Metelica
0
0
0
  Vladimir Gerasimov
0
0
0
  Mantas Zubavičius
0
0
0
  Vitalis Bieliauskas
0
0
0
  Roman Fokin
0
0
0
  Nerijus Jurkaitis
0
0
0
  Tadas Balčiūnas
0
0
0
  Vilius Norvilas
0
0
0
  Orestas Abramavičius
0
0
0
  Dalius Tomkevičius
0
0
0
  Tomas Narmontas
0
0
0
  Renatas Mosejevas
0
0
0
  Edgar Dorogavcev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Andrius Kaušpėdas
0
0
0
  Maksim Jegorov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (5)
INFO
Rezultatas
2024-05-08
1 turas
PVM-21
2:2
NAUTICA
2024-05-13
2 turas
NAUTICA
0:3
KLAIPĖDA CITY
2024-05-20
3 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:3
NAUTICA
2024-05-27
4 turas
NAUTICA
7:2
MEMEL
2024-06-10
6 turas
NAUTICA
5:1
FK PLIUSAS

Sekančios rungtynės
INFO
7 turas
2024-06-17
19.00
NAUTICA
-
DANĖS PERLAS
5 turas
nukeltos
GARANT GROUP
-
NAUTICA

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015