Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono
pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės
lygos Vakarų
regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo
pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
DANĖS PERLAS
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
13
(vid. 6.50)
ĮMUŠTA
3
(vid. 1.50)
PRALEISTA
10
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Evaldas Misiūnas
Vitalis Marozas
Nerijus Šliogeris
4 įvarč.
2 įvarč.
1 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Evaldas Misiūnas
4
0
0
Vitalis Marozas
2
0
0
Nerijus Šliogeris
1
0
0
Jonas Butkevičius
1
0
0
Donatas Pancerovas
1
0
0
Irmantas Medutis
1
0
0
Darius Grigaitis
1
0
0
Marius Narušis
1
0
0
Elijus Pavlovas
0
0
0
Liudas Šeputis
0
0
0
Deimantas Jankauskas
0
0
0
Romualdas Žukauskas
0
0
0
Andrius Jokšas
0
0
0
Marius Papšys
0
0
0
Ramūnas Čekavičius
0
0
0
Sigitas Gujis
0
0
0
Mindaugas Davidavičius
0
0
0
Giedrius Glikmanas
0
0
0
Tadas Narušis
0
0
0
Audrius Sutkus
0
0
0
Rimantas Šneideraitis
0
0
0
Nerijus Butkus
0
0
0
Ramūnas Šuipys
0
1
0
Artūras Stučys
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (2)
INFO
Rezultatas
2024-05-07
1 turas
MEMEL
3:8
DANĖS PERLAS
2024-05-14
2 turas
DANĖS PERLAS
5:0
PVM-21
Sekančios rungtynės
INFO
3 turas
2024-05-21
20.10
GARANT GROUP
-
DANĖS PERLAS
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
10.00
2 turas
Palangos FK MELNO
-
Gargždų FK PEMPININKAI
Palangos miesto stadionas
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
Gargždų FK PEMPININKAI
2
8
6
2.
Plikių SAKUONA
0
0
0
3.
Plungės BABRUNGAS B
0
0
0
4.
Gargždų FK BANGA C
0
0
0
5.
Klaipėdos FK SIRIJUS B
0
0
0
6.
Palangos FK MELNO
1
-4
0
7.
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-4
0
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
FK JONUŠAI
2
6
6
2.
KLAIPĖDA CITY
1
8
3
3.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
2
3
4.
SK PLIKIAI
2
2
3
5.
SIGROUP
2
0
3
6.
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
0
3
7.
FK DITUVA
2
-7
3
8.
FK PLIUSAS
2
-2
0
9.
FC SUOLIUKAS
2
-9
0
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
2
10
6
2.
GARANT GROUP
2
10
6
3.
KLAIPĖDA CITY
2
6
6
4.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2
3
5.
NAUTICA
2
-3
1
6.
PVM-21
2
-5
1
7.
FK PLIUSAS
2
-6
0
8.
MEMEL
2
-14
0
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
3
3
2.
HBH (Kretinga)
1
2
3
3.
BABRUNGO VETERANAI
0
0
0
4.
GARGŽDŲ VETERANAS
0
0
0
5.
ATLANTO VETERANAI
0
0
0
6.
MEMEL
1
-2
0
7.
ŠILUTĖS VETERANAS
1
-3
0
KLFF.lt - 2015