MEMEL
Informacija
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
6 (vid. 1.00)
ĮMUŠTA
42 (vid. 7.00)
PRALEISTA
-36
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Boris LazarenkoTadas BaronasValera Aliakin
1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Boris Lazarenko
1
0
0
  Tadas Baronas
1
0
0
  Valera Aliakin
1
0
0
  Aleksandr Frolov
1
0
0
  Henrikas Bočkus
0
0
0
  Mindaugas Radavičius
0
0
0
  Marius Renkė
0
0
0
  Karolis Šimkus
0
0
0
  Tautvydas Jonikas
0
0
0
  Žilvinas Mockus
0
0
0
  Kęstas Ruzgys
0
0
0
  Arūnas Šilgalis
0
0
0
  Vladimir Bilevskij
0
0
0
  Ivan Krivko
0
0
0
  Stanislav Krupelnikov
0
0
0
  Raimondas Varnas
0
0
0
  Vitalij Čerkesas
0
0
0
  Viktor Kukšinov
0
0
0
  Romanas Gudlekis
0
0
0
  Tadas Jakučionis
0
0
0
  Airijus Pernarauskis
0
0
0
  Tadas Kikilas
0
0
0
  Remigijus Venckus
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Edgar Dorogavcev
2
0
0
  Andrej Smyslov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (6)
INFO
Rezultatas
2024-05-07
1 turas
MEMEL
3:8
DANĖS PERLAS
2024-05-14
2 turas
GARANT GROUP
9:0
MEMEL
2024-05-20
3 turas
MEMEL
1:6
FK PLIUSAS
2024-05-27
4 turas
NAUTICA
7:2
MEMEL
2024-06-04
5 turas
MEMEL
0:5
PVM-21
2024-06-11
6 turas
KLAIPĖDA CITY
7:0
MEMEL

Sekančios rungtynės
INFO
7 turas
2024-06-17
20.10
MEMEL
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015