Ir kitame ketvirtfinalyje prireikė baudinių serijos, kuri sėkmingesnė buvo FK "Jakai" komandai
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Vasario 9 d.
Ketvirtfinalis
FK "JAKAI" - "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA" 3:3 (0:2) (baudinių serija - 3:2) VIDEO APŽVALGA

III-os lygos pirmajame ketvirtfinalyje nerezultatyvios lygiosios ir "Nauticos" sėkmė baudinių serijoje
Vasario 8 d.
"KLAIPĖDA CITY-2" - "NAUTICA" 1:1 (0:0) (baudinių serija - 2:4) VIDEO APŽVALGA

II-oje lygoje trečiąją vietą iškovojo "Klaipėda City"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Rungtynės dėl III vietos
"KLAIPĖDA CITY" - "SPARTA" 7:5 (3:1) VIDEO APŽVALGA

Į II-os lygos finalą pateko "Kruopa" ir "Kretingos Grūdai"
Vasario 6 d.
Pusfinalis
"KRUOPA" - "KLAIPĖDA CITY" 3:3 (0:1) (baudiniai - 3:2) VIDEO APŽVALGA

"KRETINGOS GRŪDAI" - "SPARTA" 10:2 (2:1) VIDEO APŽVALGA

Paskutinėse III-os lygos pirmojo etapo rungtynėse "Klaipėda City-2" įveikė "Nauticą" ir su šia ekipa susitiks ketvirtfinalyje
Vasario 2 d.
Nukeltos iš 6 turo
"KLAIPĖDA CITY" - "NAUTICA" 4:1 (2:1)

2016-2017 m. Klaipėdos miesto salės futbolo I-os lygos nugalėtoja po metų pertraukos tapo "GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Vasario 4 d.
FINALAS
"IRENITA" - "GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA" 4:4 (2:2) (baudinių serija 1:4)
NUOTRAUKOS ----- VIDEO APŽVALGA

DĖL III-os VIETOS
"KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS" - "BOČIAI" 5:2 (1:0)

Šeštadienį finišavo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos varžybos. Trečius metus paeiliui į finalą patekusi „Gargždų Pramogos-Litimbera“ tik po atkaklios kovos ir baudinių serijos 4:4 (2:2, baudiniai 4:1) nugalėjo pirmąkart į finalą patekusią „Irenitos“ komandą. Beje, „Gargždų Pramogos-Litimbera“ po metų pertraukos susigrąžino nugalėtojų titulą, nes pernai taip pat tik po baudinių serijos buvo pralaimėjusi finale.

Tuo tarpu penkis kartus paeiliui finale žaidęs „Klaipėdos Universitetas“, šiemet buvo priverstas kovoti dėl prizinės vietos mažajame finale ir tik antroje rungtynių pusėje 5:2 (1:0) įrodė savo pranašumą prieš „Bočius“, kurie šiemet pirmąkart pateko į Finalo ketvertą. SKAITYTI TOLIAU

"EDM Statyba-Sendvaris" užsitikrino vietą pusfinalyje, išaiškėjo visos į III lygos atkrentamąsias varžybas patekusios komandos
11 turas
FK "JAKAI"- "EDM STATYBA-SENDVARIS" 5:7 (2:4) VIDEO

FK "FANATAS"- "KLAIPĖDOS POLICIJA" 9:7 (3:4) VIDEO

"NAUTICA" - "FUTBOLO MOKYKLA" 14:5 (4:3)

"Klaipėda City" ir "Sparta" skirtingomis pastangomis įveikė ketvirtfinalio barjerą
Vasario 1 d.
"KLAIPĖDA CITY" - "VAKARŲ FRONTAS" 9:0 (2:0)
VIDEO

"SPARTA" - "SUOLIUKAS" 3:2 (3:1)
VIDEO

AMK Litimbera – pajėgiausia Klaipėdos rajono salės pirmenybių komanda
Sausio 27 dieną paaiškėjo stipriausios Klaipėdos rajono I lygos ekipos.
Nuo lapkričio 2 dienos šešios ekipos - GP-Taškas, Gargždų rangos darbai, AMK Litimbera, Koralas, AJE ir Jaunimas - pirmajame pirmenybių etape tarpusavyje varžėsi dviejų ratų sistema. Paskutiniame pirmojo etapo susitikime tarp AMK Litimbera ir GRD komandų sprendėsi, kuri iš jų pateks į antrąjį etapą. GRD, norint patekti į kitą etapą reikėjo pergalės trijų įvarčių skirtumu, tačiau pasiekta pergale 7:5 neleido jiems tęsti kovos dėl medalių.
Pirmajame pusfinalyje tarp reguliariame sezone nei karto pralaimėjimo nepatyrusio Koralo ir paskutinę minutę kelialapį į stipriausiųjų ketvertą iškovojusios AMK Litimbera vyko permaininga kova. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 10 minučių Koralas, vedamas rezultatyviai rungtyniavusių D.Lukošiaus ir A.Skurdelio, pirmavo 4:2, tačiau O.Abromavičiaus ir A.Staponkos įvarčiai išplėšė AMK Litimbera komandai lygiąsias. Baudinių serijoje prireikė net 9 smūgių, o pergalę šventė AMK Litimbera.
Antrajame pusfinalyje GP-Taško komanda po A.Butkaus ir E.Bračkaus įvarčių greitai įsiveržė į priekį. Antrojo kėlinio pradžioje A.Butkus pasižymėjo dar kartą ir atrodė, kad nulėmė rungtynių baigtį. Tačiau šeši AJE komandos įvarčiai be atsako nubraukė „taškiečių“ viltį apginti praėjusiais metais iškovotą nugalėtojų vardą.
Rungtynėse dėl 3-os vietos Koralas po pirmojo kėlinio pirmavo 2:1. Antrajame kėlinyje rungtynės vyko "kaip ant svarstyklių": antroje kėlinio pusėje Koralas dar pirmavo 5:4, tačiau GP-Taškas, išnaudojęs kiekybinę persvarą, persvėrė rezultatą savo naudai – 7:5.
Finaliniame susitikime dominavo gynybiniai veiksmai ir patikimai rungtyniavę vartininkai. Po S.Alsio ir O.Abromavičiaus įvarčių AMK Litimbera užtikrintai pirmavo, tačiau antro kėlinio pabaigoje AJE perėmė iniciatyvą ir M.Bučas rezultatą sušvelnino. Per paskutines tris susitikimo minutes AMK Litimbera gelbėjo ne tik pasiaukojančiai rungtyniavę žaidėjai, bet ir virpstas. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo AMK Litimbera pergalę 2:1. SKAITYTI TOLIAU

Antrąjį pusfinalį laimėjusi "Gargždų Pramogos-Litimbera" nutraukė "Klaipėdos Universiteto" penkių patekimų į finalą seriją