FK GIRULIAI
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
18 (vid. 6.00)
ĮMUŠTA
17 (vid. 5.67)
PRALEISTA
1
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mykolas KaveckasRobertas BaltuonėŽilvinas KelpšasArtūras PuidokasAudrius Sutkus
8 įvarč.3 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Mykolas Kaveckas
8
2
0
  Robertas Baltuonė
3
0
0
  Žilvinas Kelpšas
1
1
0
  Audrius Sutkus
1
0
0
  Artūras Puidokas
1
0
0
  Rimantas Bogužas
1
0
0
  Tadas Jaugelavičius
1
0
0
  Lukas Šiaulytis
1
0
0
  Vitalijus Bieliauskas
0
0
0
  Vytautas Papreckis
0
0
0
  Dovidas Vaitonis
0
0
0
  Almantas Mickus
0
0
0
  Andrius Šlymas
0
0
0
  Tomas Kulbak
0
0
0
  Vaidas Batura
0
0
0
  Simonas Batavičius
0
0
0
  Ramutis Malinauskas
0
0
0
  Vilius Bundulas
0
0
0
  Edas Skyrius
0
0
0
  Marius Markaitis
0
0
0
  Pedro Miranda
0
0
0
  Žydrūnas Karpis
0
0
0
  Donatas Žemgulis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (3)
Turas
Data
Rezultatas
2
2019-11-18
FK GIRULIAI
6:10
FK VS-JONUŠAI
3
2019-11-27
LCC MOOSE FC
3:10
FK GIRULIAI
4
2019-12-09
FK GIRULIAI
2:4
SPARTA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-15
21.00
KLAIPĖDA CITY
-
FK GIRULIAI

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0