FK GIRULIAI
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
47 (vid. 5.88)
ĮMUŠTA
55 (vid. 6.88)
PRALEISTA
-8
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Robertas BaltuonėMykolas KaveckasTadas JaugelavičiusLukas ŠiaulytisŽilvinas Kelpšas
16 įvarč.14 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Robertas Baltuonė
16
2
0
  Mykolas Kaveckas
14
4
0
  Tadas Jaugelavičius
5
0
0
  Lukas Šiaulytis
3
0
0
  Žilvinas Kelpšas
2
2
0
  Pedro Miranda
2
0
1
  Audrius Sutkus
1
0
0
  Rimantas Bogužas
1
1
0
  Artūras Puidokas
1
1
0
  Vytautas Papreckis
0
0
0
  Vitalijus Bieliauskas
0
0
0
  Almantas Mickus
0
0
0
  Andrius Šlymas
0
0
0
  Tomas Kulbak
0
0
0
  Simonas Batavičius
0
0
0
  Vilius Bundulas
0
2
0
  Donatas Žemgulis
0
0
0
  Marius Markaitis
0
0
0
  Žydrūnas Karpis
0
0
0
  Edas Skyrius
0
0
0
  Ramutis Malinauskas
0
0
0
  Dovidas Vaitonis
0
0
0
  Tomas Dargužas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Vaidas Batūra
0
0
0
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
2
2019-11-18
FK GIRULIAI
6:10
FK VS-JONUŠAI
3
2019-11-27
LCC MOOSE FC
3:10
FK GIRULIAI
4
2019-12-08
FK GIRULIAI
2:4
SPARTA
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY
6:2
FK GIRULIAI
6
2019-12-18
FK GIRULIAI
7:6
ELVITRANSA
7
2020-01-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
15:4
FK GIRULIAI
8
2020-01-13
FK GIRULIAI
9:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
9
2020-01-20
KLAIPĖDOS FM-2
6:7
FK GIRULIAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
11
2020-01-26
15.00
FK GIRULIAI
-
MEMEL

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - KLAIPĖDOS FM
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.15
FK GRANATA - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 4 12
2. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
3. FK GRANATA 4 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 8 12
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. ELVITRANSA 7 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai