FK VS-JONUŠAI
Informacija
2
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
8
TAŠKAI
15 (vid. 1.50)
ĮMUŠTA
25 (vid. 2.50)
PRALEISTA
-10
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Šarūnas GenčiusIgnas TamašauskasMatas Ilginis
4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Šarūnas Genčius
4
0
0
  Ignas Tamašauskas
3
0
0
  Matas Ilginis
2
0
0
  Artūras Kumpis
2
1
0
  Jogaila Šimkus
2
0
0
  Ramūnas Ruibys
1
0
0
  Laurynas Gedmintas
1
1
0
  Osvaldas Bieliauskis
0
1
0
  Regimantas Raštutis
0
0
0
  Stepas Šiaulytis
0
0
0
  Aurimas Stripinis
0
0
0
  Rokas Pleikys
0
1
0
  Artūras Valatkevičius
0
0
0
  Laisvydas Žalpys
0
0
0
  Simonas Alsys
0
2
0
  Artūras Beizakas
0
0
0
  Donatas Puplauskas
0
0
0
  Mindaugas Bitinas
0
0
0
  Gvidas Gnedojus
0
0
0
  Andrius Pagalys
0
0
0
  Donatas Averkinas
0
3
0
  Vilius Čižauskas
0
0
0
  Rokas Domarkas
0
1
0
  Tautvydas Drungilas
0
0
0
  Arnas Dumbrauskas
0
2
0
  Darius Petrošius
0
0
0
  Dovydas Španceris
0
0
0
  Rokas Vitkauskas
0
0
0
  Elijus Klapatauskas
0
2
0
  Mantas Lukas
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2020-07-19
4 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
0:0
FK VS-JONUŠAI
2020-08-02
1 turas
NEPTŪNAS B
4:2
FK VS-JONUŠAI
2020-08-10
2 turas
FK VS-JONUŠAI
3:3
ROSA B
2020-08-16
3 turas
KLAIPĖDOS FM-2004
2:0
FK VS-JONUŠAI
2020-08-23
5 turas
FK VS-JONUŠAI
1:4
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2020-09-06
9 turas
FK VS-JONUŠAI
0:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-09-13
6 turas
FK VS-JONUŠAI
0:2
NEPTŪNAS B
2020-09-27
10 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4:6
FK VS-JONUŠAI
2020-09-30
7 turas
ROSA B
1:3
FK VS-JONUŠAI
2020-10-06
8 turas
FK VS-JONUŠAI
0:3
KLAIPĖDOS FM-2004

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija


Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 19
3. KLAIPĖDOS FM-2004 10 15
4. ROSA B 10 10
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 9
6. FK VS-JONUŠAI 10 8


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015