KLAIPĖDOS FM-2004
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
4 (vid. 2.00)
ĮMUŠTA
3 (vid. 1.50)
PRALEISTA
1
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Enrikas ŽukauskasPijus DumalakasEimantas Labžentis
2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Enrikas Žukauskas
2
0
0
  Pijus Dumalakas
1
0
0
  Eimantas Labžentis
1
0
0
  Said Abou Osman
0
1
0
  Rapolas Bivainis
0
0
0
  Vytautas Bružas
0
0
0
  Karolis Dirgėlas
0
0
0
  Paulius Dirgėlas
0
0
0
  Arminas Gečas
0
0
0
  Vilius Gedrimas
0
0
0
  Dominykas Gerulaitis
0
0
0
  Augustinas Jučas
0
0
0
  Justinas Jučas
0
0
0
  Nedas Karčinauskas
0
0
0
  Dovydas Kemundris
0
0
0
  Aleksandr Kukanov
0
0
0
  Egidijus Lileikis
0
0
0
  Tomas Liutika
0
0
0
  Lukas Mečionis
0
0
0
  Andrius Norvaišis
0
0
0
  Nojus Paulikas
0
0
0
  Deividas Riauka
0
0
0
  Paulius Rinkevičius
0
0
0
  Gustas Saladžius
0
0
0
  Alvydas Statkus
0
0
0
  Tadas Štilius
0
0
0
  Simas Tarvydas
0
0
0
  Daniil Tišakov
0
0
0
  Dovydas Urbonas
0
0
0
  Herkus Vaitkus
0
0
0
  Titas Vaitkus
0
0
0
  Tadas Vasiulis
0
0
0
  Julius Vyšiauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (2)
INFO
Rezultatas
2020-07-21
1 turas
ROSA B
1:4
KLAIPĖDOS FM-2004
2020-07-29
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:0
KLAIPĖDOS FM-2004

Sekančios rungtynės
INFO
4 turas
2020-08-09
20.00
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
-
KLAIPĖDOS FM-2004
3 turas
N
KLAIPĖDOS FM-2004
-
FK VS-JONUŠAI
5 turas
N
KLAIPĖDOS FM-2004
-
NEPTŪNAS B

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
21.10
8 turas
FC "SUOLIUKAS" - EDM STATYBA-SENDVARIS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

20.10
6 turas
KRUOPA - MEMEL

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 7 17
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 16
3. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
4. GARANT GROUP 6 13
5. KLAIPĖDA CITY 7 13
6. FK SMK 7 12
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 11
8. FC "SUOLIUKAS" 6 10
9. NAUTICA 7 10
10. FK MOSĖDIS 6 9
11. FK "GRANATA" 6 6
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 6 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 7 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. FK SOKERIS 6 12
3. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
4. DANĖS PERLAS 6 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015