KLAIPĖDOS FM-2004
Informacija
5
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
21 (vid. 2.10)
ĮMUŠTA
16 (vid. 1.60)
PRALEISTA
5
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Enrikas ŽukauskasJustinas JučasEimantas Labžentis
6 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Enrikas Žukauskas
6
0
0
  Justinas Jučas
3
0
0
  Eimantas Labžentis
3
0
0
  Arminas Gečas
2
0
0
  Gustas Saladžius
2
1
0
  Pijus Dumalakas
1
0
0
  Nojus Paulikas
1
0
0
  Daniil Tišakov
1
1
0
  Tadas Vasiulis
1
0
0
  Julius Vyšiauskas
1
0
0
  Said Abou Osman
0
1
0
  Rapolas Bivainis
0
0
0
  Vytautas Bružas
0
0
0
  Karolis Dirgėlas
0
0
0
  Paulius Dirgėlas
0
1
0
  Vilius Gedrimas
0
0
0
  Dominykas Gerulaitis
0
1
0
  Augustinas Jučas
0
0
0
  Nedas Karčinauskas
0
0
0
  Dovydas Kemundris
0
0
0
  Aleksandr Kukanov
0
0
0
  Egidijus Lileikis
0
0
0
  Tomas Liutika
0
0
0
  Andrius Norvaišis
0
0
0
  Deividas Riauka
0
0
0
  Paulius Rinkevičius
0
0
0
  Alvydas Statkus
0
0
0
  Tadas Štilius
0
0
0
  Simas Tarvydas
0
0
0
  Dovydas Urbonas
0
0
0
  Herkus Vaitkus
0
0
0
  Titas Vaitkus
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2020-07-21
1 turas
ROSA B
1:4
KLAIPĖDOS FM-2004
2020-07-29
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:0
KLAIPĖDOS FM-2004
2020-08-09
4 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
0:3
KLAIPĖDOS FM-2004
2020-08-16
3 turas
KLAIPĖDOS FM-2004
2:0
FK VS-JONUŠAI
2020-08-23
5 turas
KLAIPĖDOS FM-2004
2:5
NEPTŪNAS B
2020-08-30
10 turas
NEPTŪNAS B
1:0
KLAIPĖDOS FM-2004
2020-09-02
6 turas
KLAIPĖDOS FM-2004
1:2
ROSA B
2020-09-22
7 turas
KLAIPĖDOS FM-2004
1:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-10-06
8 turas
FK VS-JONUŠAI
0:3
KLAIPĖDOS FM-2004
2020-10-11
9 turas
KLAIPĖDOS FM-2004
5:3
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija


Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 19
3. KLAIPĖDOS FM-2004 10 15
4. ROSA B 10 10
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 9
6. FK VS-JONUŠAI 10 8


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015