Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės lygos
Vakarų regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
ROSA B
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
21
(vid. 2.10)
ĮMUŠTA
27
(vid. 2.70)
PRALEISTA
-6
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Laurynas Barsteika
Erlandas Seselskis
Jokūbas Malinauskis
9 įvarč.
3 įvarč.
3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Laurynas Barsteika
9
0
0
Erlandas Seselskis
3
0
0
Jokūbas Malinauskis
3
0
0
Nerijus Jurkaitis*
2
0
0
Nedas Šimkutis
2
1
0
Aleksandr Vasiljev
1
0
0
Dominykas Jurkus
1
1
0
Aurimas Barsteika
0
2
0
Valentas Budrikas
0
0
0
Tautvydas Daugėla
0
0
0
Denis Demereckas
0
1
0
Edgar Dorogavcev
0
0
0
Regimantas Dunauskas
0
0
0
Nerijus Gečas
0
0
0
Markas Ivanovas
0
0
0
Vygandas Jurkaitis
0
0
0
Lukas Kereišis
0
0
0
Gvidas Kubilius
0
1
0
Kristupas Muravjovas
0
0
0
Lukas Nedzinskas
0
3
0
Eimantas Pabrėža
0
0
0
Maksim Steklov
0
0
0
Elidijus Šulskis
0
0
0
Kasparas Tutlys
0
0
0
Edaras Stalmokas*
0
2
0
Edvinas Petravičius
0
1
0
Konstanin Andrijenko*
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2020-07-21
1 turas
ROSA B
1:4
KLAIPĖDOS FM-2004
2020-08-10
2 turas
FK VS-JONUŠAI
3:3
ROSA B
2020-08-17
3 turas
ROSA B
0:1
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2020-08-24
5 turas
ROSA B
6:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-09-02
6 turas
KLAIPĖDOS FM-2004
1:2
ROSA B
2020-09-15
8 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1:5
ROSA B
2020-09-23
4 turas
NEPTŪNAS B
4:1
ROSA B
2020-09-30
7 turas
ROSA B
1:3
FK VS-JONUŠAI
2020-10-15
10 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
4:2
ROSA B
2020-10-25
9 turas
ROSA B
0:3
NEPTŪNAS B
Sekančios rungtynės
INFO
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
1 turas
PVM-21
-
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
1 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
-
GARANT GROUP
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
TURNYRINĖS LENTELĖS
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
5
3
2.
KLAIPĖDA CITY
1
3
3
3.
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
0
0
0
4.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0
0
0
5.
GARANT GROUP
0
0
0
6.
PVM-21
0
0
0
7.
MEMEL
1
-5
0
8.
FK PLIUSAS
1
-3
0
KLFF.lt - 2015