Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-09-22, 15 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Vladimir Gerasimov
FK PLIUSAS 0-13
(0-8)
FC "SUOLIUKAS"
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gabielius CIBARAUSKAS
Tomas RIMKUS
Robertas DULINSKAS
Marius GADLIAUSKAS
Mantas DOVYDAITIS
Lukas KRASAUSKAS
Lukas INDRULIS
Ignas PAKALNIŠKIS
Gabrielius CBARAUSKAS
Dovydas VASILENKO
Dalius JURJONAS
Andrius SUDEIKIS
Neilas VALANTINAS
3 min. 0-1
Tomas Šniauka
4 min. 0-2
Martynas Šiaulytis
7 min. 0-3
Mindaugas Žemaitaitis
15 min. 0-4
Tadas Baronas
15 min. 0-5
Martynas Šiaulytis
19 min. 0-6
Martynas Šiaulytis
22 min. 0-7
Mindaugas Žemaitaitis
25 min. 0-8
Edgar Dorogavcev
31 min. 0-9
Mindaugas Žemaitaitis
32 min. 0-10
Mindaugas Žemaitaitis
38 min. 0-11
Mindaugas Žemaitaitis
41 min. 0-12
Mindaugas Žemaitaitis
55 min. 0-13
Martynas Šiaulytis
Andrej SMYSLOV
Edgar DOROGAVCEV
Tadas BARONAS
Vilius MIŠEIKA
Tomas ŠNIAUKA
Mindaugas ŽEMAITAITIS
Albertas SAUSARYS
Gediminas JACKUS
Martynas ŠIAULYTIS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - I LYGA
21.30
2 turas
FK ŠILUTĖ - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
FM salė (P. Komunos g.16A)
KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - II LYGA
20.30
2 turas
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
FM salė (P. Komunos g.16A)
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - I LYGA
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FK PEMPININKAI 2 3 4
2. KLAIPĖDOS FM 1 3 3
3. KRANTONA 1 1 3
4. PHOENIX FC 1 0 1
5. FK ŠILUTĖ 1 -1 0
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 -3 0
7. KLAIPĖDA CITY 1 -3 0

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - II LYGA
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC SUOLIUKAS 2 2 4
2. PLIKIAI-SAKUONA 1 5 3
3. FK JONUŠAI 1 4 3
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 1 3
5. DRAGŪNAI 1 0 1
6. FK SPARTA 2 -3 0
7. LCC MOOSE FC 1 -4 0
8. FK PLIUSAS 1 -5 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. PLIKIAI-SAKUONA 2 5 4
3. KRUOPA 2 1 4
4. KLAIPĖDA CITY 2 3 3
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 2 3 3
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 -5 3
7. MEGLARAS 2 -6 0
8. MEMEL 2 -8 0


KLFF.lt - 2015